2733
2734
عنوان

اعصابم خورده بچه ها عکسای زن سابق خواستگارمو دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 186725 بازدید | 2084 پست
نه نمیتونم بگم اونموقع پیشم دیگه هیچ حرفی نمیزنن  من رحیمو میشناسم دعواشون میکنه بدجور خیلی خو ...

آبجی جان ،اصلا به خواستگارت چیزی نگو .من مجردم ولی از خانمای متاهل با سیاست شنیدم که نباید اختلاف با خانواده همسر را به اطلاع همسر رساند.چون وضعیت بدتر میشه.

به حرفایی که  خواهر شوهرت در مورد همسر سابق آقا رحیم میزنه حساسیت نشون نده ،چون متوجه نقطه ضعفت بشن بازم این کارشونو تکرار میکنن.

محکم باش قوی باش 

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!
نه بیخیال به خودشون میگم من واقعا حالم بده کار خوبی نکردن بخدا  بخدا قلبم درد گرفته  میگ ...

اینطوری نقطعه ضعف دستشون میدی تا بخوان اذیتت کنن از زن سابقش میگن

لحظه شماری میکنم تا بتونم بغلت بگیرم مامان   و توی همین لحظه از ته دلم میخوام که هرکسی که دوس داره بتونه این حس تجربه کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عشق اولش من بودم میخواست بیاد خواستگاری سنمون کم بود خانوادشم گفته بودن اونو نمیدن بهت چون اون زمان ...

اگه دوست داشتنی در کار بود نمیرفت با یکی دیگه ازدواج کنه 

چقدر خودتونو بی ارزش میکنید

کاربری قبلا مال من نبوده ولی الان هست 🗿
2731
منم یه زمانی مثل شما برام محال و به شدت عجیب و غیر قابل هضم بود. وقتی خدا بخواد مهر کسی رو تو دل آدم ...

خانمی که خودشو ارزشمند بدونه این کارو نمیکنه

زن و مردی که عرق میخورن فرقی با هم ندارن هیچکدوم بدتر یا غیر قابل تحمل تر نیست هر دو به اندازه ی هم ...

درسته،ولی چیزی که الان تو جامعه ماس برا زن خیلی خیلی جلوه بدتری داره

گرگ هر شب به شکار میرفت و بی آنکه چیزی شکار کند باز میگشت...شبی گرگ را ناراحت دیدم...با لاشه یک آهو در دهان به گله آمد!گرگ های گله شاد از این شکار او...پرسیدند چرا ناراحتی گرگ؟!!گفت:شبی در سیاهی بیابان چشمانش را دیدم؛دلم را ربود!هر شب به خواست پایم که نه به خواست دلم میرفتم تا تماشایش کنم...امشب محو تماشایش بودم که شنیدم صدای سگان ولگرد را؛دویدم...پریدم...زیر گلویش را گرفتم و دریدمش!!آنچنان دوستش داشتم که نمیخواستم ”سهم دلم”نصیب”سگان ولگرد”شود...
درسته،ولی چیزی که الان تو جامعه ماس برا زن خیلی خیلی جلوه بدتری داره

ما نباید اینجوری فکر کنیم و این طرز فکر غلط رو ادامه بدیم

خانمی که خودشو ارزشمند بدونه این کارو نمیکنه

چرا ؟ همون قدر که یه خانومی که جدا شده حق داره با یه آقای مجرد ازدوتج کنه آقا هم همچین حقی داره این چه حرفیه توروخدا گناه نکرده که اونقدری خوبه که هیچ مجردی رو ندیدم تو اطرافم به خوبی اون باشه 

میشه دعا کنید به عشقم برسم و نتونن جدامون کنن؟ 😔💔
اسی جان بخدا الکی ناراحتی وقتی  از شوهرت مطمنی خوبه ودوستداره دلیل نداره بهم بریزی اگ یک   ...

یا ابلفض 😐چه حرفا میگه مادرشوهرت خداروشکر اهمیت نمیدی خوشبخت شی گلم 

رعنا جان، فقط یه چیزی به شما میگم امیدوارم خوب بهش فکر کنید. اگر انقدر این آقا رحیم مرد خوبیه و مهرب ...

آخه چرا برگرده 😢فعلا که عقد نکردیم اگه یه درصد فکرکنم اینجوریه تمومش میکنم 

چرا ؟ همون قدر که یه خانومی که جدا شده حق داره با یه آقای مجرد ازدوتج کنه آقا هم همچین حقی داره این ...

مشخصه عاشق شدید و عشق هم متاسفانه چشم رو روی 

خیلی چیزا میبنده

مشخصه عاشق شدید و عشق هم متاسفانه چشم رو روی  خیلی چیزا میبنده

بله ولی اگه بد بود حتی اگه عاشق هم بودم ولش میکردم 

من سال ها پیش کسی که برای من بهترین بود ولی چون برای بقیه آدم بدی بود ولش کردم 

من به خودم ارزش قائلم هیچوقت برای کسی که ارزش نداشته باشه وقت نمی‌ذارم