2137
2106

با خواستگارم چند ماهه حرف می‌زنیم 

به صورت سنتی آشنا شدیم 

بخاطر مشکلی که برام پیش اومده فعلا تاریخ عقدمون معلوم نیست ولی با خواهرش اینا از قبل رفت و آمد داریم 

با خواهر خواستگارم مامانم رفیقه و از قبل رفت و آمد داشتیم 

من خانوم سابقشو قبلا دو بار دیده بودم فقط حالم خیلی بده خیلی بد 

هستین تعریف کنم؟ 

میشه دعا کنید به عشقم برسم و نتونن جدامون کنن؟ 😔💔

بگو

اي دير يافته با تو سخن مي گويم ،بسان ابر که با توفان،بسان علف که با صحرا،بسان باران که با دريا،بسان پرنده که با بهار،بسان درخت که با جنگل سخن مي گويد،زيرا که من ريشه هاي تو را دريافته ام،زيرا که صداي من،با صداي تو آشناست

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2166

امشب شام خونه ما بودن

خواهر خواستگارم گفت دلم میخواد الان با خانوما بریم بیرون و این حرفا 

مامانم گفت بیرون نریم بریم باغ ما شبم بمونیم 

مامانم گفت اگه میخوای به اون یکی خواهرتم بگو 

اونم زنگ زد هم به عروسشون گفت هم به اون یکی خواهرشون

2050

خودتم جدا شدی؟ !!!

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2183
نه ازدواج اولشه

وا 

چقدر زیاد شدن 

امروز چندمین تاپیکه میبینم دارن زن مرد طلاق داده میشن

هی 

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

پاشدیم وسایل اینا آماده کردیم 

ما رفتیم 

عروسشونو شوهرش گفته بود خستم نمیتونه بیاره اونم به خواستگارم (رحیم) هم خواب بود به مامانش گفته بودن اونو بیدار کرده بودن تا هم خواهرش بیاره هم عروسشونو انگار خیلی واجبه از شب ساعت 10 بهم گفت می‌خوابه 

ولی اون به شوق دیدن من بیدار شده بود اونارو اورد

اومد یکم نشستن چایی خورد یکم حرف زدیم خواستگارم رفت فقط ما خانوما موندیم 

اعصابم خورده دارم با گریه تایپ میکنم

خواهرش شروع کرد گفت رحیم اونقدر خوبه میبینی نصف شب از خوابش زده پا شده مارو آورده اینجا

یکم از اخلاقای خوبش گفتن واقعا هم اونجوریه خیلی خیلی خوبه 

گفت حتی به زن سابقشم اونجوری بود 

وقتی میومد خونه مامانم شب که میخوابید ظهر 2 بیدار میشد با این همه رحیم به ماها میگفت سر و صدا نکنین عشقم خوابه