2737
2739
عنوان

اعصابم خورده بچه ها عکسای زن سابق خواستگارمو دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 186713 بازدید | 2084 پست
چرا بعد یک سال جدا سدن؟؟بچه ندارن؟؟

یکسال نبودن که نزدیک9سال خانمش بود

بچه ندارن خداروشکر

خیلی خیلی داستان داره ولی اینو بگم خانمش با پسرداییش به همسرمن خیانت کردن

بعد عقدمااونهاهم ازدواج کردن 

دختره باباش سرهنگ بود همسرمو تادلت بخواد زجرکش کردن ولی چون پسررو تو خونش دیده بود نتونست دیگه بعد چندینننن بار بخشش دوباره ببخشتش و جداشدن....

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍۱۲بهمن۷۷.۵  ۱۹بهمن ۷۶.۹😩26بهمن۷۶.۱  ۳اسفند۷۵.۴۵😍هدف اول75هدف دوم70هدف سوم65امیدوارم موفق و ادامه دار باشه...
یکسال نبودن که نزدیک9سال خانمش بود بچه ندارن خداروشکر خیلی خیلی داستان داره ولی اینو بگم خانمش با ...

کار خوبی حردن پس😊خداروهژارمرتبه شکر که بچه ندارن وگرنه زحرت میداد اون زنه و بچه

اراده کردم که تا شب یلدا که مراسمم هم هست به وزن64برسم😍😍✋از امروز به خودم قول میدم که واس رسیدن به وزن دلخواهم از هیچ ویز دست نکشم وزن فعلی:۷۰ قد:۱۶۹ وزن هدف:۶۴ که البته بازم ادامه میدم تا وزنم به۶۰برسه     ۱آذر:۶۹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کار خوبی حردن پس😊خداروهژارمرتبه شکر که بچه ندارن وگرنه زحرت میداد اون زنه و بچه

خوب موقعیت و شرایط منم واقعا طوری نبود که با بچه قبولش کنم هرچند بعد 6سال ونیم واقعا به عنوان دخترمجرد که باهاش ازدواج کردم واقعا خداروشکر راضیم

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍۱۲بهمن۷۷.۵  ۱۹بهمن ۷۶.۹😩26بهمن۷۶.۱  ۳اسفند۷۵.۴۵😍هدف اول75هدف دوم70هدف سوم65امیدوارم موفق و ادامه دار باشه...
خوب موقعیت و شرایط منم واقعا طوری نبود که با بچه قبولش کنم هرچند بعد 6سال ونیم واقعا به عنوان دخترمج ...

خداروشکرر  عزیزم 

اراده کردم که تا شب یلدا که مراسمم هم هست به وزن64برسم😍😍✋از امروز به خودم قول میدم که واس رسیدن به وزن دلخواهم از هیچ ویز دست نکشم وزن فعلی:۷۰ قد:۱۶۹ وزن هدف:۶۴ که البته بازم ادامه میدم تا وزنم به۶۰برسه     ۱آذر:۶۹
2728
مثله خانواده همسرم جوری ا ز  دوست دختر همسرم حرف می‌زدن که انگار من شل و کور بودم اون خوش ...

اگه عشق بود که جدا نمیشدن  عزیزم عشق شمایی که الان همسر شوهرتون هستی به خدا اگه اون خانم هم عروسشون میشد بازم فرقی نمیکرد یه جور دیگه اون خانومم اذیت میکردن 

اگه عشق بود که جدا نمیشدن  عزیزم عشق شمایی که الان همسر شوهرتون هستی به خدا اگه اون خانم هم عرو ...

ممنون بابت انرژی مثبت شما

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم
انگار همین یه جمله رو فقط از رو کتاب برداشتید و دارید راه به راه کپی میکنید. 😏

حقیقته

بازم میگم کسی که برای خودش ارزش قائل باشه انتخاب دوم نمیشه

کاربری قبلا مال من نبوده ولی الان هست 🗿
2740

استارتر من الان، ده سال آینده ی تو هستم. 

پشیمونم. 

پشیمونم

پشیمونم... 

ردش کن این خواستگار رو. تا عمر داری خودتو با اون زن مقایسه میکنی. 

تا عمر داری اون زن ناکامل و پراز مشکل میشه برات بت و الهه ی زیبایی و... 

زجر میکشی... زجر میکشی..... زجر میکشی.... 

اگر خانم خودشو ارزشمند بدونه هیچ سرنوشتی مجبورش نمیکنه به ازدواجش با مردی که قبلا ازدواج کرده 

عزيزم وقتي ادم سنش كمه عقلش نميرسه يعني عاشق كه بشه كور  و كر ميشه ،واسه همينه كه سرنوشتش اينجور گند ميشه توش.من خودم يه روزايي كسايي كه توي فاميل زن دوم بودن مسخرشون ميكردم پيش خودم ميگفتم واي چقد ببخشيد بي ارزشن و اين چيزا.تا دست سرنوشت باخودمم اينكارو كرد.بنظر من هيچوقت نبايد آدم از خودش وآيندش مطمئن باشه

حقیقته بازم میگم کسی که برای خودش ارزش قائل باشه انتخاب دوم نمیشه

اصلا تو کی هستی که نظرت برای ما مهم باشه.تو حواست باشه تو زندگی مشترک ارزشت نیاد پایین خانم با ارزش. 

دیگه هم لطف کن این نسخه کلیت رو برای همه نپیچ.

اصلا تو کی هستی که نظرت برای ما مهم باشه.تو حواست باشه تو زندگی مشترک ارزشت نیاد پایین خانم با ارزش. ...

قطعا برای آدمایی که خودشونو بی ارزش کردن  و انتخاب دوم کسی شدن مهم نیست و میخوان بگن خیلی خوب کاری کردن

اصلا تو کی هستی که نظرت برای ما مهم باشه.تو حواست باشه تو زندگی مشترک ارزشت نیاد پایین خانم با ارزش. ...

شما نسخه برای مردم نپیچ که خودشونو بی ارزش کنن

و انتخاب دوم باشن

قطعا برای آدمایی که خودشونو بی ارزش کردن  و انتخاب دوم کسی شدن مهم نیست و میخوان بگن خیلی خوب ک ...

خدا شاهده با این توهینت هم دلم شکست و هم اشکم درومد . با همین دل شکسته واگذارت میکنم به خدا که خودش جوابتو بده.بغض داره خفه ام میکنه

خدا شاهده با این توهینت هم دلم شکست و هم اشکم درومد .  با همین دل شکسته واگذارت میکنم به خدا که ...

امشب داشتم به تاپیک های قبلم سر میزدم این پیامتون رو دیدم 

اهمیت نده گلم چه انتخاب دومی آخه 

میشه دعا کنید به عشقم برسم و نتونن جدامون کنن؟ 😔💔
2706