2752
2734
عنوان

اعصابم خورده بچه ها عکسای زن سابق خواستگارمو دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 186725 بازدید | 2084 پست
اون خانم زمانی که دوست خانوادگی هست با زمانی که بخواد خواهرشوهر شما بشه زمین تا آسمون رفتارهاش فرق م ...

البته اسی جان من کل تاپیک رو نخوندم گویا مسائل دیگه ای هم هست. امیدوارم راهنمایی اشتباهی نکرده باشم چون فقط راجع به ناراحت شدنت از عکس و فیلم و اینکه آقا داماد ازدواج دومش هست خونده بودم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مطمئن باش اگه با اون خوشحال وخوشبخت بود کارش به طلاق نمیکشید نامزدت عاشق زنش بوده ولی بعد یه مشکلاتی ایجاد شده که نتونستن زندگی را با هم ادامه بدن به جای اینکه به این حرفا فکر کنی ببین چرا طلاق گرفتن خواهر شوهرت به احتمال زیاد زن داداش سابقشا خیلی دوست داشته برای همین اینکارا کرده بعد تو که یه دختری چرا قبول کردی با یه مرد زن طلاقی ازدواج کنی ببین این چیزا را نمیشه حذف کرد بلاخره خواستگارت یه بار ازدواج کرده ویه زنی قبلا تو زندگیش بوده نمیتونی همه چیا حذف کنی البته اگه خواستگارت مشکلی با زنش نداشت هیچ وقت طلاقش نمیداد 

نمیدونم این حس در ما انسان ها چرا وجود داره

ک وقتی با یکی ازدواج میکنیم اصلا تحمل نداریم بدونیم و بشنویم ک همسرمون قبلا با یکی بوده

و حتی اصلا تحمل نداریم ک بدونیم و بشنویم ک بعده ما با یکی دیگه هست

یعنی فقط از ازل تا ابد با ما باید باشه .. حتی اگر این بودن باهامون یکی دوسال بیشتر نشه...

کاش خدا سیستممون رو اینجوری نمی آفرید!!!

تو خوبه خواهر شوهرت اینکارو کرده باهات

واسه من خوده شوهرم تعریف کرد... چقدر سوختم!!!

نفس میگوید: وقتی همه چیز درست بشود، به آرامش میرسم. روح میگوید: به آرامش برس، همه چیز درست می‌شود!!!
چجوری میتونین قضاوت کنین نمیدونم 

این اسمش قضاوت نیست. شما یه چیزی شر کردی و از دیگران نظر خواستی. یه عده هم میگن رفتار خود شما درست نیست دیگه چرا ناراحت میشین و میگین که قضاوتتون میکنن. قضاوت هم میتونه مثبت باشه و هم منفی. منم نظرمو گفتم که اگر خودتون محکم باشین و به کسی اجازه ندین که در مورد زندگی گذشته اون طرف صحبت بشه. ولی وقتی شما تمام آلبومهای عمس خواهر شوهر آیندتونو دونه دونه از اصفهان و فلان جا و بهمان جا چک میکنین وانقدر براتون اهمیت داره یا میرین پیج اینستاشو چک میکنید و لایک و کامنتها رو میخونید نشون میده خودتون شخصیت محکمی ندارید و به راحتی به دیگران میگید که چطور و به کجای شما که آسیب پذیر تره ضربه بزنن . 

عزیزم چی رو قضاوت کردم ؟  گفتم این موضوع آزار دهندست  اگه در مورد عشق گفتم کاملا درسته&n ...

منم همین فکرو میکنم. انگار فقط منتظره همه نظرات و حرفهای خودشو تایید کنن.  تا کسی نظری برخلافش میده میگه چرا  منو قضاوت میکنین؟!؟ 

کلا ازدواج با مرد یا زن طلاق گرفته  خیلیییی ریسکیه خصوصا اگر انقدر حساسم باشیو به خواهر شوهر ناجنس اینشکلیم تو خونواده باشه که دیگه فبهااااااا

لطفا از این ازدواج صرفنظر کنید.من عاشق همسرم شدم همسرم ازدواج دومش بود.مشاور به من گفت آزموده را آزمودن خطاست.

همسرم کارهایی که برای همسر اولش کرده بود برای من نکرد چون چشمش ترسیده بود منم عکسشونو دیدم و فقط پشیمانی برام موند برای اون سرویس جواهر خریده بود آینه شمعدان نقره مهریه آنچنانی و سهم من فقط حسرت شد

لطفا از این ازدواج صرفنظر کنید.من عاشق همسرم شدم همسرم ازدواج دومش بود.مشاور به من گفت آزموده را آزم ...

فقط مشکل همینه؟ همه اکثرا همینو گفتن 

من اصلا تو قید و بند مادیات نیستم که نخره هم مشکلی ندارم خودم دارم شاغل میشم و از قبل هم شاغل بودم یه مدت بابامم هست از دار دنیا فقط مارو داره و همه جوره حمایتم میکنه 

ما مشکلی با هم نداریم که فکر نمی‌کنم برای من کم بذاره از الانم معلومه دست و دل بازه واسم هی واسم کادو میخره 

من وضعیت مالی بابام خیلی خوبه و خیلی بهتر از خواستگارم و خانواده خواستگارمه و هیچ کمبودی توی زندگیم ندارم  ولی هی بهم میگه دلم میخواد برات خرید کنم بیا بریم بازار چند روز پیش رفته بودیم بیرون حرف بزنیم به زور رفت بازار گفت پیاده شد بریم خرید من پیاده نشدم گفتم بریم حرف بزنیم چیزی لازم ندارم

ولی درسته ترس داره 

چون سواستفاده مالی شده ازش تو ازدواج اولش 

کل جهزیه رو خودش خریده بود ولی همه رو دختر برد به دختر ماشین خریده بود به باباش ماشین خریده بود نصف بیشتر وسایلای خونه خانواده دخترو خواستگارم خریده بود و کلی چیزای دیگه 

روزای اول هی بهم میگفت ای کاش همه به اسم دوست داشتن نیان از آدم سواستفاده کنن ولی الان اصلا اونجوری نیست اصلا چیزی نمیگه 

میشه دعا کنید به عشقم برسم و نتونن جدامون کنن؟ 😔💔
این اسمش قضاوت نیست. شما یه چیزی شر کردی و از دیگران نظر خواستی. یه عده هم میگن رفتار خود شما درست ن ...

با دو کلمه حرف بهم میگید من آدم مشکل داری ام 

اوکی حق با شماست قضاوت نیست حرفاتون من قصد درد و دل داشتم نظر نخواستم ازتون که بگید ازدواج کن یا نکن خودم میتونم واسه خودم تصمیم بگیرم 

میشه دعا کنید به عشقم برسم و نتونن جدامون کنن؟ 😔💔
لطفا از این ازدواج صرفنظر کنید.من عاشق همسرم شدم همسرم ازدواج دومش بود.مشاور به من گفت آزموده را آزم ...

همسر منم ازدواج دومش بود 

البته من خودمم ازدواج دومم بود

ولی کارایی که واسه اون کرده و خرج هایی که واسه اون کرده رو یک درصدشم واسه من نکرده فعععلا که دو ساله از زندگیه مشترکمون میگذره

کاااش از همون اول که باهاش ازدواج کردم پرتوقع میشدم و نمیگفتم فعلا نداره فعلا از این خواستم بگذرم و فلان