2752
2734
عنوان

اعصابم خورده بچه ها عکسای زن سابق خواستگارمو دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 186725 بازدید | 2084 پست

منم زن دوم هستم و خودمم ازدواج دومم هست. ازدواج اول همسرم با عشق و علاقه بود و گفتن بساز نبود طلاق گرفت رفت .. کلا برای طلاق واقعیتها را نمیگن و میگن زنه خراب بوده بساز نبوده و این حرفها.. چند سال پیش شوهرم من به اسم اون صدا زد.. همین دو هفته پیش دیدم رمز گوشیش شماره شناسنامه زن قبلیشه در حالیکه ۱۳ سال از جداییشون میگذره و فقط۷ ماه زیر یک سقف بودن... اینها را گفتم تا بدونی همیشه و تا ابدفکر اون زن با شوهرت هست همیشه و همیشه... همونطور که منم یه وقتهایی یادهمسر قبلیم میفتم و این نمیشه کتمان کرد.‌‌..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا با این چیزایی که گفت انگار همو  دوست داشتن ولی خب به هر حال علت طلاق هر چی بوده مهم نیست ...

خیلی وقتا دوست داشتن تنها کافی نیست درک و احترام متقابل و گذشت  و تعهد ..... هم لازمه

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم
نه عزیزم

وای خواهر...منم دقیقااین دوران رو طی کردم خونواده شوهرم حتی ازرابطه جنسی شوهرمو زن سابقش هم برام تعریف میکردن از قیافه و زیباییش...اخرشم شوهرم منو ول کرد رفت با یکی دیگه..به نظر من ولش کن زنش نشو چون یه عمر اعصاب خوردی داری زندگی واست زهر میشه

خدای خوبم دلم خیلی گرفته...یا رفیق من لا رفیق له...من حاجتمو از خدا میگیرم.. اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
2731
مثله خانواده همسرم جوری ا ز  دوست دختر همسرم حرف می‌زدن که انگار من شل و کور بودم اون خوش ...

اخی چقد سخته منم این روزها رو تجربه کردم الهی خیر نبینن همچین خانواده هایی

خدای خوبم دلم خیلی گرفته...یا رفیق من لا رفیق له...من حاجتمو از خدا میگیرم.. اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

بهتره مامانت بگه که پیش دخترم از زن سابق داداشتون چیزی نگین. مامانت چرا همراهی میکرد و هی سوال میپرسید؟ عزیزم حرف دلتو راحت به خواهر رحیم بگو.. چرا ما عادت داریم حرف دلمون رو نگیم.بگو بدت میاد.بگو ناراحت میشی

عزیزم برو تاپیک های کسانیکه زن دوم  شدنو بخون😊اکثرا پشیمونن اینکارو باخودت نکن بذار کسیکه شرای ...

عزیزم. 21 سالگی خودمون رو یادتون نیست؟ فکر می کردیم همه چی رو می دونیم و به احساساتمون چقدر ایمان داشتیم.
من وشما هم وارد زندگی که شدیم، بچه که اومد، زخم زبون که شنیدیم، مقایسه که شدیم، تازه فهمیدیم بابا، دنیا اونجورا نیست که من و شما ساختیم توی ذهن مون.
ما افرادی که سال هاست توی زندگی مشترکیم اعتقاد داریم که آزموده را آزمودن خطاست.
ما می دونیم که چه اتفاقاتی بعد از چند ماه زندگی مشترک، از بین زن و شوهر سر در میاره.
می دونیم چطوری باید دل هامون رو خاک کنیم و بخاطر بچه و آبرو و هزار کوفت و زهر مار دیگه، ساکت بشیم و چیزی نگیم.
با نهایت احترام به استارتر عزیز و انتخابش. از خدا میخوام خوشبخت ترین زن دنیا بشه.
امیدوارم رحیم آنچنان همسرداری کنه که واقعا الگوی بقیه بشه. و همه به استارتر عزیز ، حسرت بخورند.
از صمیم قلبم اینو خواستم.
هرچند مردهای ایرانی همیشه همیشه همیشه میتونن خیلی غیرقابل پیش بینی باشند. امیدوارم اون جنس خوبش گیر استارتر افتاده باشه.
این زن هرگز از این زندگی بیرون نخواهد رفت.
نه اینکه بخوان استارتر رو اذیت کنند. اصلا.
مدل این خانواده این جوریه.
بعنوان بحث حرف و نقل و صحبت، مثلا از اون حرف میزنن. از شوهر اون یکی هم که رفته حرف میزنن.
باید استارتر هم بپذیره . همیشه که نمیشه آقا رحیم هی بیاد اعلام کنه : سلام! از همسر سابقم چیزی نگید. همسر جدید ناراحت میشه.
ممکنه بره عروسی آدم های جدید فامیل بگن عه! ایشون زن جدیده؟  یادش بهخیر با قبلی رفتیم فلان جا.
اینا همه وجود داره. تازه اینا چیزای پیش پا افتاده ایه.
چیزای جدی وجود داره.

به نظر من زن ادم متاهل که قبلا زن داشته و طلاق داده نشید .مخصوصا اینکه مجرد باشی ...و اینکه مستقیم با خواستگار ت صحبت کن و رک بگو عکس ها و فیلم های مسافرتتون را دیدم .دلیل طلاقتون چی بوده؟و بعد بگو باید بیشتر فکر کنم .از همون دختره هم که طلاق گرفته علت را بپرسید از خانواده ش ..خودش همسایه هاشون تحقیق کنید ببینید کی مشکل داشته ....از ظاهر و مهربونی الان و قیافه  و پیام دادن نمیتونی بفهمم اخلاقش خوبه یا بد مگه تو مسافرت و زیر یه سقف .

اسی جان بخدا الکی ناراحتی وقتی  از شوهرت مطمنی خوبه ودوستداره دلیل نداره بهم بریزی اگ یک   ...

عزیزم خوشبخت بشین همسرتون از همسر اولش بچه نداره؟چند سال باهم زندگی کرده بودن؟؟

اراده کردم که تا شب یلدا که مراسمم هم هست به وزن64برسم😍😍✋از امروز به خودم قول میدم که واس رسیدن به وزن دلخواهم از هیچ ویز دست نکشم وزن فعلی:۷۰ قد:۱۶۹ وزن هدف:۶۴ که البته بازم ادامه میدم تا وزنم به۶۰برسه     ۱آذر:۶۹
بخاطر قیافش نیست که شخصیتش جذبم کرده درسته خوشگله ولی من از مردای خوشگل بدم میومد همیشه  نونوا ...

انشاالله که خوشبخت بشی دخترم من تازه داماد گرفتم اصلا خوشگل نیست اونوقت دخترم عاشقش ولی من حرص میخورم میگم چرا قبول کردم دخترم بدم همچین آدمی بااینکه پسر خوبیه 

خواهرش شروع کرد گفت رحیم اونقدر خوبه میبینی نصف شب از خوابش زده پا شده مارو آورده اینجا یکم از اخلا ...

خواهرش جادوگره

هرکی لایک کنه فوشش میدم❤️😡هیچ کس لایک نکنه ❤️لایک نکنین عزیزان خانواده ❤️ لایک نکن بدم میاد😡 درخواست دوستی ندین لطفا 
من پیج دختره رو داشتم امشب یادم انداختنش رفتم نگاهش کردم  دیدم خواهرش عکساشو لایکش کرده

آرمن میشنوی ول کن این پسر بعدا مادرش خواهرش ازدواجش رو میکوبه توسرت حالا هیچی نشده عکس نشون میدن البته این نظره منه