2733
2739
عنوان

دختر عمو شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 3819 بازدید | 148 پست
سیاست داشته باش هیچ مردی با لج حرف گوش نمیده با ملایمت حرفی که بهت گفتم رو بهش بگو  بعد اینکه ...

درسته خیلیی سخته من هم کمرو و خجالتیم هم بی‌سیاست برعکس اون دختره خیلییییی زبون داره

ولی خیلی شده رفتم کنارش نشستم اکثرا تو اینستا یا فیلم فوتبال میبینع یا داره استوری میزاره یا فیلم طنز میبینه 

یا با دوست صمیمیش چت میکنه ک نمیزاره ببینم چی میگن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
اره ب خصوص شوهرم اگه سر لج بیفته ولی ازین ب بعد هروقت دخترعموهاش بیان یا ما بریم مطمئنم کلی عذاب میک ...

خب اشتباه می کنی کلن جوری نشون بده انگار ن انگار حس می کنم دختر عموی همسر تون کاملن داره حسرت میده جوری رفتار کن با دختر عموها انگار دوست صمیمی تن ولی ظاهری هیچ وقتم بد خانواده شوهرتو ب کسی نگو حداقل دیگه ب فامیلای خودشون معلومه ک میگن، واقتدار و اعتماد ب نفس خودتو نگه داره و شیک باش 

اره دیگه فهمیدم ن خودم باید غیبت کنم ن بزارم کسی درباره شوهرم و خانوادش چیزی بگه... از همون اول عقد ...

غیر مستقیم بگو مثلا فیلم دیدی مرده برقصه بگو مثلا  مرد خوبه فقط بازنش برقص یه کمم اگه خواست تو مجالس مردونه و اینا برقصه ایجور جذابتر و مردونه تره 😁

خب اشتباه می کنی کلن جوری نشون بده انگار ن انگار حس می کنم دختر عموی همسر تون کاملن داره حسرت میده ج ...

درسته همه اینارو کاش زودتر می‌فهمیدم اما الانم دیر نیی⁦👌🏻⁩😍🧿🥺

ممنونم ازتون🧿⁦🙏🏻⁩😍

درسته خیلیی سخته من هم کمرو و خجالتیم هم بی‌سیاست برعکس اون دختره خیلییییی زبون داره ولی خیلی شده ر ...

خب مردا با دوستاشون گاهی اوقات یه جوری صحبت میکنن نمیخوان خانومشون بخونه ولی بازم تلاشت رو بکن😁

2740
غیر مستقیم بگو مثلا فیلم دیدی مرده برقصه بگو مثلا  مرد خوبه فقط بازنش برقص یه کمم اگه خواست تو ...

شوهر من عااااشق رقصه هرکی بره جلو باهاش میرقصه😂😂😍

البته جلو دختر عموهاش می‌رقصه براشون ی وقتاییشم اون وسطش ادا درمیاره واسه خنده

اما فقطط با ی دونه دختر عموش ک شوهر داره و بزرگتر از خودشه می‌رقصه ب بقیشون کاری نداره

عقدیم هنوز بله قهریم

عزیزم خوشبخت بشی پس هنوز اول راهی از همین الان زندگی رو به دوتون تلخ نکن. ایشالله برید سر زندگیتون این مسائل حل میشه

« دیری به شوق دیدن فردا؛ گریستم/ فردا چو شود؛ به حسرت دیروز زیستم/
خب مردا با دوستاشون گاهی اوقات یه جوری صحبت میکنن نمیخوان خانومشون بخونه ولی بازم تلاشت رو بکن😁

اره ی جاهاییشو ی بار بهم نشون داد مثلا چون ب من مربوط میشد ک بدونم

اما ی جاهاییشو میگه دلیلی نداره تو بدونی حرفای مردونس و اینا

همیشه میگه ی سری حرفا و کارا مردونس فقط مردا باید بدونن فقط مردا باید حلش کنن ایش😒😍😂🧿

شوهر من عااااشق رقصه هرکی بره جلو باهاش میرقصه😂😂😍 البته جلو دختر عموهاش می‌رقصه براشون ی وقتاییش ...

خب شاید با اون میدونه برداشت بد نمیکنه راجته و باهاش میرقصه ولی با اون یکیا اینجور راحت نیست 

راستی میگی نه گفتن ولی پشیمونن شاید یه نه الکی گفتن بعدا گفتن اونا اصرار میکنن و اینا قبول میکنن دیگه شوهرتینام پیگیر نشدن اونام الان پشیمونن 

عزیزم خوشبخت بشی پس هنوز اول راهی از همین الان زندگی رو به دوتون تلخ نکن. ایشالله برید سر زندگیتون ا ...

انشالله 🥺

ممنونم از کمکتون 😍🧿

شوهرم تو این چند ماه خیلی سعی کرد اخلاقای بد و بچگونمو ازم دور کنه با محبت با حرف و همه چی اما من بازم متوجه نبودم مثلا مینشستم باهمین دختر عموهه غیبت خانوادشو میکردم این یکی از اشتباهام بود

دیگه دید هیچ راهی فایده نداره رفت تو کار قهر و باهام قهر کرد خانوادم شاکی شدن حالا میخواد بیاد با خانوادم صحبت کنه و علت قهراشو بگه

دعا کنین انشالله اندفه ک آشتی کردیم دیگه کار اشتباهی نکنم و دیگه خدای نکرده قهر نکنیم طاقت قهر و دوری و بی‌خبری روندارم دیگه⁦🙏🏻⁩😭

انشالله 🥺 ممنونم از کمکتون 😍🧿 شوهرم تو این چند ماه خیلی سعی کرد اخلاقای بد و بچگونمو ازم دور کن ...

دیگه حواست رو جمع کن از این بعدم اشتی کردید یه کار کن قهراتون طولانی نشه خودت بیشتر اذیت میشی

2706