2733
2734
عنوان

بازم با شوهرم دعوام شد سر ...😔

7636 بازدید | 237 پست

خونه مامانم مهمون بودیم بابام خونه نبود

به شوهرم از قبل گفته بودم موقع بدرقه مهمونا تو هم برو پایین بدرقه شون کن، دیگه تو این موقعیت مرد خونه تویی و...

بعد مهمونا رفتنی همه شون تو یه بار آسانسور جا شدن برا مامانمم جا بود با اونا رفت پایین برا بدرقه 

بعد من برگشتم به شوهرم گفتم تو هم از پله ها برو پایین، این آقا زورش اومد ۴_۵ طبقه رو با پله بره پایین منتظر موند آسانسور بیاد بالا

هی بهش گفتم از پله ها برو پایین الان میرن گفت نه بزار آسانسور بیاد

دیگه تا آسانسور بیاد و آقا تشریفشو ببره مهمونا رفتن

منم واقعا ناراحت شدم ازش بخاطر تنبلی این آقا مامانم شب ساعت ۱۱/۵ _۱۲ تنهایی مهمونارو تو کوچه بدرقه کرد این تا رسید کوچه اونا رفته بودن

تو ماشین بهش گفتم چرا اینجوری کردی خوبه از قبل بهت سفارش کرده بودم، مامان خودتم بود میزاشتی این وقت شب تنها مهمونارو بدرقه کنه، تو باید به مامانم می‌گفتی شما بفرمایید من بدرقه میکنم و....

بعد گفتم تو منو پیش فامبلام سرافکنده میکنی با این رفتارات

آقا بهش برخورد عصبانی شد که تو منو خر فرض کردی همیشه بهم امر و نهی میکنی انگار که بچتم و.... هی داد زد 

بعدم تا میخواستم بگم آروم خودت یکم فکر کن به کارت ببین چه دیدگاهی داره هی داد میزد هیچی نگو هیچی نگو

منم دیگه چیزی نگفتم 

عوض این که من ازش ناراحت باشه بچه پرو از کارش هم ناراحت نیس

واقعا ناراحت شدم ازش پیش فامیلامون منو خودشو کوچیک میکنه، شما بگید چیکار کنم ؟؟؟🥲

بعضی از آداب معاشرتا رو نمیدونه انگار دیگه واقعا روانی شدم از دستش انقد که تذکر دادم و رعایت نکرده😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب مهمونا مگ فوری دوویدن رفتن ؟؟اخه اسانسور ک انقد طول نمیکشه شوهرت حق داشته منم تنبلیم میومد😁

آره آسانسور آروم میره

اخه مامانم اونوقت شب تنها تو کوچه مهمونارو بدرقه کرد، خب شوهرم باید پیشش میبود لاقل

چه انتظاراتی دارید!! چه نیازیه مهمون رو پنج طبقه تا دم در برسونی؟؟ در واحد خداحافظی کنید دیگه. ...

دیگه مامانم رفت اونم اونوقت شب تنها تو کوچه مهمونارو بدرقه کرد، خب شوهرم باید پیشش میبود لاقل

2706