2737
2734
عنوان

دختر عمو شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 3811 بازدید | 148 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خونسرد باش فقط ..خیلی سخته وانمود کردن

درسته اما چاره نیس⁦☹️⁩

انقد سر این موضوعات اذیت میشم توجه ب خواهر زادش ب مامانش ب خواهرش و...

من داداشای خودم و کلا تو خانوادمون داداشام اصلا کاری ب کار مامان بابام نداشتن الان شوهرم خیلی ب خانوادش میرسه دکتر ببره حتی خواهرشو ک شوهر داره من ب این چیزا هم حسودی میکنم و عذاب میکشم خیلی سخته واقعا 😢

اوایل عقد همینطور بود ب دوروز نمی‌کشید الان ۲۰ روز قهر بود ی مدت خوب بودیم دوباره الان ی ماهه قهریم ...

الان چون عصبانیه اینجوری شده پیش میاد من خودم دوماه شایدم بیشتر  تو نامزدی با شوهرم قهر بودم😒 پیش میاد منم خیلی بی سیاستم از تو سایت یه چیزایی خوندم مثل همینایی که الان گفتم ولی خب اجراش سخته اگه بتونی اجراش کنی تو جای درستش خوبه

2731
اره تو این ده ماه عقدم کلی چیز فهمیدم جالبه ب شوهرم میگف سگ اخلاق بعد مامانش یکسره گوشی دستشه زنگ م ...

منم به شوهرم هی تو نامزدی میگفتم خسیس بعدا نمیدونم توسایت  یا تو کانال مشاوره خوندم گفته بود نباید هیچ وقت اینجور چیزا بگیم لقبای خوب بهشون بدیم تا باورشون بشه خودشونم 

الان چون عصبانیه اینجوری شده پیش میاد من خودم دوماه شایدم بیشتر  تو نامزدی با شوهرم قهر بودم😒 ...

اره دوران عقد میگن شیرینه شیرینه اما اصلا اینجوری نیس بخصوص واسه کسایی مث من ک سنتی ازدواج کردن ما ی ساله الان درسته ی جاهاییش خیلی خوب بود اما چون شناخت زیادی ازهم نداشتیم اختلافات زیادی هم بینمون پیش اومد

شوهرم میگه دوران قشنگو من بعد عروسی میبینم راستم میگه عقد فقط صرف شناخت و ایناها میشه😅⁦🚶🏻‍♀️⁩⁦☹️⁩

واقعا زندگی کردن و زندگی ساختن خیلی سخته برای همین زندگی ساختن ادم باید بره ۱۰ سالی درس بخونه تا سردربیاره⁦☹️⁩⁦🚶🏻‍♀️⁩

منم به شوهرم هی تو نامزدی میگفتم خسیس بعدا نمیدونم توسایت  یا تو کانال مشاوره خوندم گفته بود نب ...

اره ی گروه تلگرامی اینو گفته بود بجاش باید بگی خوشحالم ک آینده نگری و ب فکر پس‌اندازی و...⁦🚶🏻‍♀️⁩

انشالله 🥺 ممنونم از کمکتون 😍🧿 شوهرم تو این چند ماه خیلی سعی کرد اخلاقای بد و بچگونمو ازم دور کن ...

با هرکی مشکلی داری مستقیم به خودش بگو پشت سر حرفی نزن که به گوش طرف برسه ناراحت میشه واین طبیعیه.اگه شوهرت خوبه به حرفش گوش کن اون خانواده شو از تو بیشتر میشناسه. دختر عموش که میگه شوهرت بد اخلاقه بگو اتفاقا با من اخلاقش خوبه.اینجوری میخواد تفرقه بندازه و حکومت کنه. اجازه نده بری تو زندگی خودت پخته تر میشی.همه اوایل زندگی مشکل دارن. فقط عاقلانه رفتار کن.با مادر و یا خواهر بزرگتر خودت مشورت بگیر که راهنماییت کنن

« دیری به شوق دیدن فردا؛ گریستم/ فردا چو شود؛ به حسرت دیروز زیستم/
2738