2733
2734
عنوان

دختر عمو شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 3871 بازدید | 148 پست
اره اینارو الان فهمیدم اما هنوزم دیر نیس🥺 نمیزارم دختر عموهه و مامانش زندگیمو خراب کنن🧿😭

افرین

ولی خیلی حساس نشو ک تابلو بشی .مث خودشون اروم و بی سروصدا کارتو بکن  و رفتار کن

نادان تر از کسایی که ویژگی چند تا آدم اطرافشون رو دیدن و به کل افراد یک قوم نسبت میدن نداریم.
انشالا خوشبخت بشین، ببخش ک گفتم یه جای کار میلنگه، میدونی چیه، من بهم خیانت شد، و تمام اعتمادی ک بهش ...

ممنون گلم😍🧿

ن خواهش میکنم عزیزم من خودمم همش ازین فکرا ب سرم میاد ولی علاوه بر فکرایی ک ب سرم میاد باز ی همچین موضوعاتی تو واقعیتم هست ک با فکرای من همخونی ندارن😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینشم هست بقیه کاراشم رو مخه اخههههه😭

خیلی با کسی صمیمی نشو و هر حرفی رو نگو پیرامون افراد خانواده باشه مخصوصا خانواده شوهرت جلوی کسی حرف نزن که اینطوری حرف بکشن ازت 

ببین دختر عموهاشم که میگی شوهر دارن ولی اگه دوس نداری برقصه و این کارا غیر مستقیم بهش بگو من دوست دارم همسرم سر سنگین باشه بگو بخند با خانما و رقصیدن با خانما به جز همسر خودش رو من مناسب یه اقا نمیدونم

چ بد هر زنی باشه مسلما ناراحت میشه با شوهرت حرف بزن شاید همه بخان باهاش گرم بگیرن پس جلو بقیرو نمی ...

چی بگم خواهر😔

شوهر من فن پیج ی تیمیه با دخترایی ک اوناهم فن پیج دارن هم حرف میزنه اما اونا می‌دونن شوهرم زن داره یعنی بهشون گفته بود

منظورم اینه ک درباره اینجور مسائل با دخترا حرف میزنه اونم ک دختر عموشه ک خب قطعا حرفی ن

میزنه بهش

وا ینی چی رمز چ معنی میده یا نباید باشه یا باید تو ک شریک زندگیشی بدونی😨

اونم ب رمز گوشی من کار نداره هرگز تاحالا نگفته گوشیتو بده ببینم

میگه مهمترین چیز اعتماده منم بهت اعتماد دارم

تو گوشیم با پسرا حرفای مردونه میزنم همون‌جوری ک تو حرفای دخترونه میزنی

اونم ب رمز گوشی من کار نداره هرگز تاحالا نگفته گوشیتو بده ببینم میگه مهمترین چیز اعتماده منم بهت اع ...

خب اگ کاری نکنه اشکال نداره ظاهرا بینتون اعتماد هست این عالیه به اون دختره هم بگو یکم حدودشو رعایت کنه

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
اره خود شوهرمم میدونه دختر عموهه رو زندگیش داره کخ میریزه گف باهاش زیاد گرم نگیر در حد سلام و احوالپ ...

همه اینا رو میدونی و داری خودتو اذیت میکنی.پس به خودتو وزندگی و شوهرت برس اصلا باهاش گرم نگیر طبق حرف شوهرت.اون فامیل شوهرته و شوهرت شناختش بیشتر ازتوه. با این کارا و فکرا فقط زندگی رو به خودت و شوهرت تلخ میکنی.سعی کن تو زندگیت آرامش باشه مردا از تشنج خوششون نمیاد واین باعث فرارشون از زندگی میشه.امیدوارم به دلت آرامش برگرده

« دیری به شوق دیدن فردا؛ گریستم/ فردا چو شود؛ به حسرت دیروز زیستم/
 خیلی با کسی صمیمی نشو و هر حرفی رو نگو پیرامون افراد خانواده باشه مخصوصا خانواده شوهرت جلوی کس ...

اره دیگه فهمیدم ن خودم باید غیبت کنم ن بزارم کسی درباره شوهرم و خانوادش چیزی بگه...

از همون اول عقد گف بااونا خیلی راحتم برای مسخره بازی با دخترعموش ک از خودش دوسال بزرگتره میرقصه دختر عموشم ب شوهرش گفته پسر عموم مث برادرمه شوهر اونم مشکلی نداره

منم خوشم نمیاد اما شوهرم ب حرفم نمیکنه بفهمه حساسم بدتر لج می‌کنه

ن تاالان بهش نگفتم  پس ی جوری برای بار اول و اخر بهش میگم⁦☹️⁩ اما شوهر من از احدی حساب نمی‌بره ...

سیاست داشته باش هیچ مردی با لج حرف گوش نمیده با ملایمت حرفی که بهت گفتم رو بهش بگو 

بعد اینکه میگی گوشی رو نمیده اینا اگه میخوای کنجکاوی گوشیش رو ببینی گاهی اوقات گوشی دستشه کنارش بشین مثلا بگو این کیه یا بزار پرفایلش رو ببینم و...

سیاست داشتن سخته من خودم این حرفایی که میزنم تو مرحله اجرا درست رفتار نمیکنم ولی آدم باید یاد بگیره

خب اگ کاری نکنه اشکال نداره ظاهرا بینتون اعتماد هست این عالیه به اون دختره هم بگو یکم حدودشو رعایت ک ...

ب شوهرم اعتماد دارم 

اما ب دختر عموهه ن خود شوهرمم قبول داره میگه اون میخواد زندگیمو خراب کنه

دختر عموهه و مامانش دوست داشتن شوهرم میرفت داماد اونا میشد پشیمونن ک بار اول ناز اوردن

ب شوهرم اعتماد دارم  اما ب دختر عموهه ن خود شوهرمم قبول داره میگه اون میخواد زندگیمو خراب کنه ...

خداروشکر پس

اصلا محل ندین بهش خوبه ک شوهرت میدونه

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
همه اینا رو میدونی و داری خودتو اذیت میکنی.پس به خودتو وزندگی و شوهرت برس اصلا باهاش گرم نگیر طبق حر ...

اره الان ک ضربشو بقول شوهرم خوزدم دیگه گرم نمی‌گیرم

فعلا سر همین بچه‌بازیام و ی سری اشتباهات دیگه با شوهرم قهر بودم و ازم دوره قرار شد بیاد با خانوادم صحبت کنه و اشتی کنیم که کرونا گرفتیم خانوادگی و این هفته ک تموم بشه قرنطینمون تموم میشه گفت هفته دیگه سه شنبه میاد برای صحبت ووو.😭

اره دیگه فهمیدم ن خودم باید غیبت کنم ن بزارم کسی درباره شوهرم و خانوادش چیزی بگه... از همون اول عقد ...

نه دیگه مستقیم نگو غیر مستقیم بگو مثلا یه فیلمی دیدی مرده میرقصید بگو رقص مرد دوست ندارم به نظرم مرد باید فقط تو عروسی خودش با زنش برقصه یا یه کم تو مردونه بگو اینجور مردونه تر و جذابتر از این حرفا😁

اره الان ک ضربشو بقول شوهرم خوزدم دیگه گرم نمی‌گیرم فعلا سر همین بچه‌بازیام و ی سری اشتباهات دیگه ب ...

شما الان قهری خونه باباتون هستید؟

« دیری به شوق دیدن فردا؛ گریستم/ فردا چو شود؛ به حسرت دیروز زیستم/
2706