2752
2734
عنوان

تتو رژ لب دخترا کمک

65 بازدید | 5 پست

دخترا من شنبه لبامو تتو رژ لب و خط لب زدم خانومه گف تا سه روز آب نخوره به لبام امروز فردا میتونم صورتمو بشورم اب به لبام بخوره؟  بعد کیا تجربه دارن خودش پوستش میافته این زخما رو لبم هنو خشک، پمادم میزنم بازم خشکه زخماش نصفش ریخته دست میزنم

خدایا همه چیو به خودت سپردم😔♥️
دخترا و زن ها به چه روزی افتادن خدا 🤒 حیف از چهره واقعی تون خانوما

خوبه  تاحالا عمل زیبایی نکردم  حتی ژل لب کوفت زهرمار

تتو رژ لب هم شما اقایون نمیدونید چیه برای برطرف کردن سیاهی لبه که اونم رنک صورتی کمرنگ میشه درضمن شما اقایون تو نی نی سایت چی میخواید؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوبه  تاحالا عمل زیبایی نکردم  حتی ژل لب کوفت زهرمار  تتو رژ لب هم شما اقایون نمیدون ...

این سایت خوبیش به اینه که دو تا جنس توش هستن و حتی نظر سنجی شده و خیلی از خانوما به حضور آقایان توش مخالف نیستم و حتی موافقن😒و چه دختر بد انوقی

2731
این سایت خوبیش به اینه که دو تا جنس توش هستن و حتی نظر سنجی شده و خیلی از خانوما به حضور آقایان توش ...

بخاطر اینه که ندونسته بدون هیچ اطلاعتی میای میگی عمل زیبایی چهرتون چیکار کردین در صورتی که نمیدونی تتو لب چیه برای چی خوبه همینجوری جایی ندونسته کسیو قضاوت نکن انوقت شما میشی پسر بد انوق....  و درضمن تتو لب جزو عملای زیبایی حساب نمیاد گفتم بگم درجریان باشی جایی نگی