2733
2734
عنوان

بلاخره حرف دلمو به کسی که دوسش دارم زدم+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 222840 بازدید | 2340 پست
خودت میری پیشنهاد میدی یکمم شرط میزاری پررو ☹😂 پسره چ زود قبول کرد بعد ک ازدواج کردین میگه تو ازم ...

شک نکن میگه 

من شوهرم فقط یک کامنت گذاشتم بقیه کارارو خودش کرد همش میگه تو اومدی منو شکار کردی البته به شوخی میگه اما من لجم میگیره

ادم نمیفهمه اومده نی نی سایت یا ختم صلوات
عزیزم من اصلا صد کیلومتری خونمونم جادو حنبل نیست نکنه خودت کردی که فک میکنی همه با جادو شوهر پیدا می ...

اره شما سفید برفی هستی باید بشینی تو خونه تا شاهزاده با اسب سفید بیاد ببرتت، اونیم که اینجا دنبال دعا بخت بازکن و نماز چلست عمه ی منه شما نیستی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
الان من بودم سریعا بلاک میشدم 😑👩🏻‍🦯

من به پسرداییم گفتم گفت من جزمامانم به کسی علاقه ای ندارم میخواستم بگم چه غلطا نشددیگه🤣🤣

بعدبلاکش کردم خاک به سرو😂😂😂😂😂

گفت هر کسی رو تـوی قبــر خودش میذارن عیسی بـه دیــن خود، موسی بـه دیــن خود به ما چه ربطی داره بقیـه تـو جامعه چیــکار میکنن اما نشنیده بـود از پیامبر اسلام که : یـک فـرد گنهکار، در میـان مردم هماننــد کسی است که با جمعی سوار کشتــی شود و به هنــگامی که در وسط دریــا قرار گیـرد تبــری برداشته به سوراخ کــردن موضعی که در آن نشسته است بپردازد و هرگاه به او اعتـراض کننــد در جواب بگویــد من در سهم خود تصــرف میکنــم ! اگر دیــگران او را از ایــن عمل خطرناک بازندارنــد، طولی نمیکشد که آب دریــا به داخل کشتـی نفوذ کــرده و یکباره همه ساکنان کشتــی را به همراه کشتــی در دریا غرق می کنــد
اره شما سفید برفی هستی باید بشینی تو خونه تا شاهزاده با اسب سفید بیاد ببرتت، اونیم که اینجا دنبال دع ...

عه فامیلی پس با دعا شوهر جور میکنید🤪

سلامتی اون ک وقتی تو بغلم میگیرمش همه ی وجودم میلرزه…نه از ترس یا از لذت،نه!!!!!!!!واسه وحشت از فردای بدون اون…!!
2740
سختت نیست قبلا دختر بوده تو زندگیش

عزیزم من برفرض اینکه الان کسی باهاشه پیش قدم شدم ولی هنوز به اون مرحله نرسیدم که بپرسم 

به هر حال کسی ببینم باشه چنان گیسشو بتابونم که دیگه راه خونشو گم کنه

چه زود به تفاهم می رسید حالا اگه من بودم طرف یا فاز این پسرای پاک و پیغمبرزاده که  نمیخوان کلا سمت دوستی و این چیزا برن رو بر میداشت یا ته تهش میگفت کسی تو زندگیشه  🙄😒

sh_n👉❤     آقایون لطفا درخواست دوستی ندن! اگه با نظرم موافق نیستی لطفا ریپلای نزن دوست عزیز!

اسی جتاتون رو گذاشتی گفتی ساعت دو میزارم چرا من نمبینم

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ ????

چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (??)
عزیزم من برفرض اینکه الان کسی باهاشه پیش قدم شدم ولی هنوز به اون مرحله نرسیدم که بپرسم  به هر ...

یعنی میدونی کسی تو زندگیشه یا نه؟ 

sh_n👉❤     آقایون لطفا درخواست دوستی ندن! اگه با نظرم موافق نیستی لطفا ریپلای نزن دوست عزیز!