2752
2734
عنوان

استخر میرم سرگیجه میگیرم😞

181 بازدید | 10 پست

من مشکل سرگیجه گوش داخلی دارم.

هر وقت استخر میرم بعد از چند روز سرگیجه هام شروع میشه. بخاطر حرکات سرم تو استخر و آبی که ممکنه تو گوشم بره. 

میخواستم شنا رو ادامه بدم و مربی شنا بشم ولی با این وضعیت سرگیجم میترسم بدتر بشه. 

چون سال پیش هم شنا میکردم بعدش سرگیجه های خیلی وحشتناکی گرفتم. دکتر رفتم. بهم قرص بتاهیسین و سیناریزین داد. خوب شدم ولی الان که دوباره میرم استخر شروع شده.

اصلا دوست ندارم دست از اهدافم بکشم. چیکار کنم؟؟😞😞

به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود🤨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دکتر براتون مانور سر انجام داد؟!

نه

دارو داد.

خودش خوب شد. یک سال اوکی شده بود.

الان یک هفته هست استخر میرم. دوباره برگشته.

بابام میگه دیگه نرو شنا. برو یه رشته دیگه یاد بگیر🥲🥲

نه دارو داد. خودش خوب شد. یک سال اوکی شده بود. الان یک هفته هست استخر میرم. دوباره برگشته. بابام ...

یکی از اشناهامون مانور سر انجام داد بعد یک سال سرگیجه اش کامل بدون برگشت خوب شد برو پیش  یه دکتر فوق تخصص درجه یک برات مانور انجام بده خوب خوب میشی 

یکی از اشناهامون مانور سر انجام داد بعد یک سال سرگیجه اش کامل بدون برگشت خوب شد برو پیش  یه دکت ...

اخه برای من کامل خوب شده بود.

دوباره رفتم استخر برگشت.

شیرجه زدم.

نه. شیرجه زدم تو دماغم کلی آب رفت

اشتباه کردی منم قبلا شیرجه میزدم یا زیرآبی میرفتم انگار سنگ به سرم میکوبیدن سرم نبض میزد بعد یه حرفه ای بهم گفت حتما قبل از اینکه شنا کنی نفس بگیر سرت آروم ببر زیر آب قشنگ ۳ الی ۴ دقیقه آب از دماغت بده بیرون تا تخلیه شه بعد شنارو شروع کن از زمانیکه اینکارو میکنم کلا مشکل سردردم حل شده

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠