2733
2734
عنوان

بلاخره حرف دلمو به کسی که دوسش دارم زدم+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 222859 بازدید | 2340 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب من براي بار دوم عاشق شدم ب اولي ك ابدا هيچ حسي ندارم و اصلا يادمم نيست گاهي ده سالي ي بار خابشو ...

شایدم حق با شماست فعلأ ک ده سال میشه گذشته ولی نشدم دیگه

اگه فا..ل خواستی درخواست بده
جدی که نه ولی مشتری دختر زیاد دارن که میان اونجا

اها نه خب ربطی نداره اگر هوسباز نباشه صد تا دختر هم تو محیط اطرافش باشه چشمش کج نمیره

sh_n👉❤     آقایون لطفا درخواست دوستی ندن! اگه با نظرم موافق نیستی لطفا ریپلای نزن دوست عزیز!
مردم بلاخره همیشه یک حرفی برای گفتن دارن  یک ضرب المثلی هست که میگه  خر راضی خر سوار هم ...

اَه هنوز هیچی نشده چقد حسود حسود میکنی؟ آخه کی به کسی که نمیشناسه حسودی میکنه ؟؟ آخه خواستگاری از پسر هم حسودی داره؟ اینایی که راهنماییت میکنن خودشون الحمدلله صاحب شوهر و زندگی هستن 

چقد حرفات حال به هم زنه

2706