2733
2734
عنوان

بلاخره حرف دلمو به کسی که دوسش دارم زدم+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 222859 بازدید | 2340 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من برای پسر شاه پریون هم حاضر نیستم همچین خودما کوچیک کنم..

چطور هنچین خودت را کوچیک کردی..

بعدم شرطت خیانت نکردن بود که هر انسانی قطعا میگه باشه .

یعنی خواستی بی شدط نباشی اینا گفتی

آشنایی من و همسرم سنتی بود.من به شدت عاشق رفتار و شخصیت همسرم شده بودم.اما در دوجلسه آشنایی از شدت علاقه سوتی های خفنی داده بودم که شوهرم فکر کرده بود من چون ازش خوشم نیومده این کارها رو کردم که خودش بذاره بره.

دو روز از جلسه دوم خواستگاری گذشت و اونها زنگ نزدن.داشتم داغون میشدم.زنگ زدم به خواهرشوهرم و مطالبی که لازم بود بگم و موقع آشنایی کامل به شوهرم نگفته بودم به اون گفتم.

من دختری به شدت مغرور بودم که هیچ پسری رو تحویل نمیگرفتم.اما برای شوهرم این غرور رو کنار گذاشتم و بهترین تصمیم زندگیم بود.

امیدوارم شماهم مثل من بعد سالها زندگی به تصمیمت افتخار کنی و این کارت  بهترین تصمیم زندگیت باشه و خوشبخت بشی

گیر بندازی بهتر از اینه که با جادو و جنبل ، کاری کنی برای خودت

عزیزم من اصلا صد کیلومتری خونمونم جادو حنبل نیست نکنه خودت کردی که فک میکنی همه با جادو شوهر پیدا میکنن🤪🤪نخیر ما عین خانوم نشستیم خونه اومدن منت کشی😎✋

سلامتی اون ک وقتی تو بغلم میگیرمش همه ی وجودم میلرزه…نه از ترس یا از لذت،نه!!!!!!!!واسه وحشت از فردای بدون اون…!!
2706