2752
2734
عنوان

بلاخره حرف دلمو به کسی که دوسش دارم زدم+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 222859 بازدید | 2340 پست

اسی من تاپیکتو خوندم نه روانشناسم و نه علمشو دارم... ولی طبق شنیده ها بهت بگم ،بچها خیلیا گفتن ک چ زود قبول کرد و ازین صحبتا شماهم جبهه گرفتین ک مگه میشه خوشش نیاد میخوابوندم دهنشو ازین صحبتا!  خب شما تو همه موارد اوکی هم باشین و ب این خاطر سریع  قبول کرده باشه، ب این فک کردین اگه بهتر از شما بهش پیشنهاد بده ممکنه دست ردش فلج باشه و اونم ب راحتی قبول کنه؟ پس خوب فکراتو بکن ...اشناییتون یکم خیلی زود پیش رفت 

اصلا خوشم نیومد این چی بود دیگه :/ اول از همه مردی که جزو شرایطش میگه کار نکن و خونه دار دوست دارم ف ...

دقیقا👌👌👌  تعهد و راستگویی لازمه رابطه اس اصلا جز بایدهاس نه جز شرط ها

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یعنی اون دوتا که باهم ازدواج کردن قبلا همو میخواستن؟ اوف چه سخت

صد درصد...

برای همین من معترضم به گفتن و پیشنهاد دادن دخترا.

البته دختره هم ازدواج کرد ولی خوب خودشو تو اون دوره خراب کرد

دخترا اگر کسیو دوست دارید جوری رفتار کنید که متوجه بشه  چه میدونم تو اینستا استوریاشو ریپلای ک ...

علت این موضوع چی میتونه باشه به نظرتون؟ اینکه تعداد آدم هایی که این کارو میکنن خیلی کمه! قبلا زن ها فقط میشستن تو خونه تا یکی بیاد برشون داره بره نه جامعه رو میدیدن و نه مردم و از هیچ چیزی خبر نداشتن. الان همه چیز عوض شده و از نظر حضور تو جامعه و توانایی ها تفاوت فاحشی بین زن و مرد نیست! من هیچ دلیل منطقی ای نمیبینم که یک دختر نتونه بره به یه پسر در مورد احساساتش و تمایلاتش حرف بزنه و اگر این موضوع هنوز جا نیفتاده و باعث دیدگاه منفی تو پسرا میشه علتش همین افرادی مثل شما هستن که تشویق میکنن دخترا رو که اینکارو نکنن و این موضوع هنوزم یه چیز غیر عادی و تابو میمونه... 

✖ forget who forgets you
با دلیل بگو حرف غیر منطقی و روی هوا تو کتم نمیره

اینو بدون ، اون روز دیر نیست ک از فرط غصه از دست این پسر تاپیک میزنی ک باهام درد و دل کنید..

نوع گفتار و لحنی ک حرف میزد..با خودتو کاملا مشهود بود

و اون شرایطی ک برای تو گذاشته بودمعلوم بود اصلا مهم نیست براش..

نیت شما باب اشنایی هست دیگ؟!

پس چرا انقدر محدودت کرد اول کاری؟بحث ی عمر زندگیه..

بیخیالش شو بچسب ب زندگیت

خوشبختی تو از خوشی ما چیزی کم نمیکنه،فکر نکن بد تورو میخاییم 

البته كه هر كس با توجه به خصوصيات اخلاقيش و يا فرهنگ خانوادگيش آزاد هست كاري رو كه فكر ميكنه درست هست رو انجام بده، ولي متاسفانه و يا خوشبختانه عرف اين هست كه پسر از دختر خواستگاري كنه.

راستش من حس خوبي از مكالمات نگرفتم

ميتونست جوري پيش بره كه با شناخت متقابل آقا از خانم خواستگاري كنه و يا خواهانش باشه

تو جامعه اي زندگي ميكنيم كه بهترين و با فرهنگ ترين مردها با كوچكترين اختلاف نظري كه پيش بياد ميزنن تو سر خانم كه تو اول منو خواستي و اين حرفا

علت این موضوع چی میتونه باشه به نظرتون؟ اینکه تعداد آدم هایی که این کارو میکنن خیلی کمه! قبلا زن ها ...

هروقت شما اینکارو کردی و ضربه نخوردی حق داری بیای اینجا اظهار نظر کنی تعداد کسایی که با اینکار غرورشون له شده و دیگه نتونستن مثل قبل بشن کم نیست 

کسایی که بعد یه مدت بخاطر همین موضوع هرروز سرکوفت میشنون کم نیستن

پسرای ایرانی هیچ وجه مشترکی با خارجیا ندارن پس نمیشه با اونا مقایسشون کرد 

هروقت شما اینکارو کردی و ضربه نخوردی حق داری بیای اینجا اظهار نظر کنی تعداد کسایی که با اینکار غرورش ...

به‌نظرم پسری که قراره چون شما بهش ابراز علاقه کردی خودشو بگیره و باهات بدرفتاری کنه آدم احمق، مغرور و عقب افتاده ایه که اصلا ارزش نداره بخواید باهاش دوست بشید یا ازدواج کنید. خیلی هم بهتر که اینطوری لااقل طرف رو می‌شناسید و دیگه سراغش نمیرید. سعی کنید خودتونو کالا نبینید که طرف مقابل قراره بیاد شما رو ببینه و خوشش بیاد و انتخابتون کنه. شما انسانید و حق انتخاب دارید و هیچ دلیلی نداره که کسی شما رو تحقیر کنه یا مورد ظلم قرار بده چون که احساساتتون رو بیان کردین

✖ forget who forgets you
به‌نظرم پسری که قراره چون شما بهش ابراز علاقه کردی خودشو بگیره و باهات بدرفتاری کنه آدم احمق، مغرور ...

پس با این حساب ۹۰ درصد پسرا مغرور و عقب افتاده ان

به هرحال هرکسی نظر خودشو داره شما به پسرا پیشنهاد بدید امیدوارم که اتفاقای خوبی براتون بیوفته🌹

منم ترجیح میدم طوری رفتار کنم که کسی که دوسش دارم خودش پیش قدم شه چون طبق علم روانشناسی چیزی که خودشون بدست میارن و باارزش تر میدونن 💙

موفق باشید

حرف روی هوا رو نمیپذریم 🙂 خوشحال میشم دلایل منطقی رو بشنوم

چطور حرف اون آقا رو تا سه سال دیگه ک قراره زندگیش اکی بشه بعد رابطه جدی بشه میپذیری، تجربه تجربه تجربه شنیدی میگن یارو دهنشو وا کنه من میرم فرخزاد میام 

2706