2733
2739
عنوان

بیاید...بحثم با نامزدم..+شات

| مشاهده متن کامل بحث + 11084 بازدید | 294 پست

خیلی بی ادبه و پر توقع 

از بابات یخچال میخواد حالا که گرفته میگه دوقلو؟ 

چ رویی داره 

اصلا جوابشو نده دیگه یه پیغام هم برسون یه گوش خانوادش که دیگه مایل به ادامه این رابطه نیستی 

بذار بترسن یکم

از کوتهی ماست که دیوار بلند است 😏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

طلبكار بودنش درست نيست و اتفاقا از طرز بيانش خيلي بدم اومد ولي استارتر ميتونه قسطي از سراي ايراني بر ...

عزیزم هر مکانی ی رسمی داره یجا همرو داماد میده ی جا همرو عروس یه جا دوطرف میدن ایناهم لابد رسمشون اینجوری بوده ک خونواده همسرش قبول کرده

امام زمان خوبم 🥺دعا کن خط قرمزا رو رد نکنم 🙏🤲.   به حق این شب❤️ نیمه شعبان ۱/۱۲/۱۶

عزیزم باید حتتتتتتما احترام پدر شما رو بجا بیاره..درمقابل بی احترامی ب پدرتون واکنش سردرگم بودن رو نشون نده خواهشا...ایشون چون شما در عقد هستید نمیتونی خیلی زور وبازو نشون بده.بعد عروسی اذیتت میکنه.

2742

این اخریه واسه الان بود دلم نیومد باهاش قهر باشم رفتم حرف زدم باهاش اینو بم گفت خیلی ناراحت شدم..دیگ حسته شدم چیکار کنم اخه

اصالت چیزی نیس ک بتونی تقلیدش کنی خب؟!باس تو ذاتت باشه ؛)
بچه ها خواهشا انقد با پیاماتون دلسردش نکنید مگه طلاق الکیه همه میگین طلاق  خب شاید راهی داشته ...

طلاق نه

فکر و عمل درست این آقا به شدت بی ادبه

به شدت پر توقعه

و کاملا واضحه مسائل مالی چشماشو کور میکنه پس خیلی جای فکر و مشاوره داره

ازدواج فقط عروسی و رابطه جنسی نیست

قراره یک عمر کنار کسی قرار بگیری که به آرامش برسی نه جنگ اعصاب مداوم داشته باشی

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2738

تو  میخوام باهات رک حرف بزنم پس دلخور نشو . واقعا با مردی ک خاطر جهیزیه بخواد اینقدر پرو بی ادب گستاخ باشه با ی تلنگر ول کنه بره بندازش بیرون از دلت خدایش چرا ما زنا میزاریم هر کسی ب اسم شوهر رل عشق بهمون توهین کنه اعصابم خراب شد خدایش با چ منطقی و عقلی میخوای وارد زندگی همچنین خانواده بشی ک کشته مرده جهیزیه اه  ی مرد باید پخته باشه چ طرز رفتار اونم با شمایی ک تازه عروس هستید حرفی ندارم دیگ 😕

شما حواستون جمع کن .این که من دیدم تحت تاثیر حرفای خانوادشه . اونا میخوان موش بدووونن . اگر میتونی روشون کم کنی برو اگر نه جدا شید .اگر بی زبونی تو زندگیت داغون میشی .به خودشم بیاد بشینه مثل دو تا آدم عاقل حرف بزنید و بدونه که میدونی سر دو راهی اما باید شما رو انتخاب کنه .چون اونا اولویت بعدیش باید باشن .

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم   

وای چرا کار باباتو خراب کردی 

کلا گوشیتو خاموش میکردی میذاشتی بابات ادبش کنه ب نظرم خاموشکن گوشیتو

قناریتونم خــــب😁پنجمین کاربریمه باورت میشه؟  نمیتونم ازتون دل بکنم  باهام مهربون باشین خـو  
2706