2752
2734
عنوان

بیاید...بحثم با نامزدم..+شات

| مشاهده متن کامل بحث + 11086 بازدید | 294 پست

خلاصه گذشت و نامزدم ب من گفت میکم دنبالت ی چن روز بیا خونمون...بعد بابام گفت نمیارم بری تا ی ذره حرف دهنشو بفهمه...الان نامزدم با من قهره..وایسین شات بدم

اصالت چیزی نیس ک بتونی تقلیدش کنی خب؟!باس تو ذاتت باشه ؛)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقدر بیشخصیت جای تشکرشه اصلااا رو نده ی چیزی هم میخری رو سرش منت بزار انگارارث پدرشو میخواد

اندکی عشق قدری مهربانی هرچه میخواهی شیطنت اما باصداقت امتحان کن خوشبختی همینست...کاربریمون دونفره هستش 😜
خلاصه بابام گفت هرچی پیام بهت داد جوابشو نده... منم گفتم باش..اونم کلی زنگ زد د پیام و اینا اخرش حو ...

نباید جواب میدادی اصلا جواب نده دیگه تا با خانوادش بیاد بگه این حرفارو

مگه الکیه عصبانی بودم

اولش سخت بگیری بهتره که بعدها حرف بشنوی

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2731
چیو راس میگه اینجوری طلبکاره راس میگه ؟ پس غلط کردن اولش توافق کردن بعدش زدن زیرش 

طلبكار بودنش درست نيست و اتفاقا از طرز بيانش خيلي بدم اومد ولي استارتر ميتونه قسطي از سراي ايراني برداره حرف پيش نياد ديگه،چون همه ي وسايل سنگين رو نميشه بر عهده ي خانواده ي مرد گذاشت ديگه يه يخجال و لبايشويي رو اسي بده 

خاک بر سرش..مگه با یخچال دوقلو شبا میخواد رابطه داشته باشه😑

اسی من به جات بودم تا قبل عروسی حتما درباره این آقا بیشتر فکر میکردم 

تو عقده اینه رفتارش!!!😦 زیر یه سقف برین چپ میری راست میری سرکوفت میزنه😑

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ

ببین سر سیسمونی میخواد چیگار کنه چقدر هوَله😂😂

قدِ آسمونِ خدا دوستت دارممممم💕🌸💍 من خیلی وقتها که کم میارم ،میشینم و فقط نگات میکنم❤ عشقممم تو نور چشمهای منی ، تو امیدمی ،انگیزمی ، دلیل نفس کشیدنمی ، پاره تنمی ، خونِ تو رگامی‌، تمامِ هست و نیستمی ، تو عُمر دوباره ی منی ، تو قشنگترین داشته ی منی ، خداروشکررررر برای بودنت❤  

والا پیش ما رسمه یخچال و ماشین لباسشویی و تلویزیون و فرش رو دادماد میخره ... 

اینا چه عجوبه این   

خوشحال میشم کانالمو na_goftehha@ تو تلگرام دنبال کنین😍  هر روز  عکس نوشته ، متن، استوری فیلم و والپیپرای جذاب داریم🥺😍

عزیزم مقصر خودتی اصلا بابات دوست داره جهیزیه نمیده ما عروس اوردیم باباش گف ندارم هیچی نمیدم میخوای همینه ما هم خودمون گرفتیم براشون ولش کن فردا بری زیر یه سقف بدتر میشه باور کن خودت رو بدبخت نکن ما دیدیم مردم ناز نامزدشون رو میکشن این از الان داره خط و نشون میکشه از من بهت نصیحت ولش کن

بیچاره خانواده ها  من بودم با ایشون تموم میکردم کسی که اول زندگی یه همچین امر هایی کنه  خدا بداد فرداش برسه

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤

عزیزم بهتر نیست بیخیالش بشی 

بخاطر یه یخچال که خودت هم میخوای ازش استفاده کنی اینهمه تحقیرت کرد بازم دوسش داری؟؟؟ 

بجان بچه هام بحث پز و این چیزا نیست اما من خودم یه آفتابه هم نیاوردم با خودم 

جهاز وظیفه ی دختر نیست اصلا 

یه چیز معموله که داشته باشه میاره نداشته باشه نه