2737
2734
عنوان

بیاید...بحثم با نامزدم..+شات

| مشاهده متن کامل بحث + 11083 بازدید | 294 پست
بنظر من استارتر درست رفتار نمیکنه  همش میگه من طرف کسی نیستم ٫من خسته م و....

دقیقا الانم ثابت کرده پدرش نمیزاره وگرنه خودش هیچ مشکلی با رفتار زشت همسرش نداره

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

اسی پسری که دوستت داشته باشه واسه یه یخچال که میدونه در توان مالیتون نیس اینجوری دعوا راه نمیندازه،اصلا به روتم نمیاره که شرمنده بشی چه برسه به دعوا راه انداختن،روی این پسره بیشتر فکر کن عزیزم

مشاور کنکور

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودمم حس میکنم خیلی کوتاه اومدم..خاک تو سرم

اسی

من تجربه یه ازدواج دارم

این پسره میخواد از الان تو رو با خانواده ت بد کنه 

که هرجور میخواد اذیت کنه .به نظر من کیس خوبی بزا ازدواج نیس

نذار مثل من بشی !۵ سال کوتاه اومدم اخرش طلاق

2731

خب عزیز من شما که میبینی دست پدرت تنگه جای اینکه اینقدر زود شوهر کنی درس میخوندی سر یه کار میرفتی که پدرت زیر بار قرض نره کمک خرج میشدی خودتم یه شانی داشتی

📚🎹🎨
اکثر شهرهای ایران رسمه چندتا نیکه کالای سنگین با آقا دوماده. بجز چندتا شهر مثلا اصفهان و یزد و شاید ...

عزیزم اصفهان تلویزیون فرش و یه دست کامل ظرف چینی با داماده. داماد یه سری خرده ریز هم میاره البته قبول دارم در مقابل چیزایی که عروس باید بیاره کمه

واییییی خدااا 

دامادم اینقدر پررو و پر توقع!!

اون موقع که بابام میخواست برام جهیزیه بخره، برای یخچال ۱۰ تومن درنظر گرفته بود که پول همین یخچال شما میشد

وقتی همسرم فهمید گفت ساید خیلی بهتره.

منم گفتم بابام برای یخچال ۱۰ تومن کنار گذاشته و ساید قیمتش بیشتره

همسرم گفت باشه بقیه پولشم من میدم تا ساید بخریم. 

و قرار شد ساید بگیریم ۱۰ تومنشو بابام بده، مابقیش هرچقدر شد، همسرم

تا اینکه گشتیم و یه ساید ۱۵ تومنی پیدا کردیم. همسرم میخواست ۵ تومن بده. اما بابام که دید ۱۰ با ۱۵ خیلی فرقی نمیکنه، قبول نکرد و کل پول یخچالو بابام داد

یعنی میخوام بگم اگه همسر شمام این مدل یخچالو دوست نداره میتونست پول بذاره رو پول پدرتون، تا یخچال مورد علاقشو بخره نه اینکه دعوا و توهین راه بندازه

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا لطفا کوچولوی تو دلیم رو برام حفظ کن🙏👼❤
2740
جونور بودن. کاش این اتفاق نمیفتاد ولی همینکه زود جدا شدی بازم شکر. اینا پیرت میکردن.‌

اره واقعا خدا رو شکر میکنم

مهربونا من امروز نیت کردم تا نیمه شعبان خدا حاجتمو بده دعام کنین  ذوقم تموم شد و خدا حاجتمو نداد