2733
2739
عنوان

بیاید...بحثم با نامزدم..+شات

| مشاهده متن کامل بحث + 11083 بازدید | 294 پست

گلم ریدی با این انتخاب حضرت یارت، کار ب جهیزیه ندارم ک کی بده ولی خیلی توقعشون بالاست بنظرم باید هر دو طرف درحد توان جهیزیه بدن 

هر چقدر میگذرد بیشتر یقین پیدا میکنم دیگر هرگز لحظه هایمان مثل آن گذشته ی قشنگمان هفت رنگ نخواهد شد! همه چیز این زندگی تا ابد غرق تاریکی ست!

جهیزیه وظیفه شما نیست اصلا!!!!

حضرت علی زرهشو فروخت رفت چند قلم لوازم گرفت

چه طلبکاره!!!!!!

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خلاصه بابام گفت هرچی پیام بهت داد جوابشو نده... منم گفتم باش..اونم کلی زنگ زد د پیام و اینا اخرش حو ...

توبه گرگ مرگه😏

قدِ آسمونِ خدا دوستت دارممممم💕🌸💍 من خیلی وقتها که کم میارم ،میشینم و فقط نگات میکنم❤ عشقممم تو نور چشمهای منی ، تو امیدمی ،انگیزمی ، دلیل نفس کشیدنمی ، پاره تنمی ، خونِ تو رگامی‌، تمامِ هست و نیستمی ، تو عُمر دوباره ی منی ، تو قشنگترین داشته ی منی ، خداروشکررررر برای بودنت❤  
2728

چطور حالت ازین تحفه بهم نمیخوره واقعا 

اگه باهاش بمونی به عقلت شک کن 

با عرض معذرت

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸

حضرت یار چقدر پرو تشریف دارن

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤
2738

یاعلی 😯😯😯

با این ادم میخوای زندگی کنی؟؟

توروخدا زندگیاتونو با انتخاب ادمای این مدلی نابود نکنید

هر زنی حق دارد دامنی داشته باشد گل گلی کوتاه و پر از چین ... که هروقت دلش قد یک دنیا گرفت بپوشدش وراه برود و راه برود ...تا گلهایش، چین هایش دلواپسی هایش را ببرد.

یه کلام بهت بگم جای تو بودم به بلایی سرش می اوردم که بگه یخچالم خودم میخرم یا همین اول کاری ولش میکردم

معلومه خوووب خانوادش پرش میکنن،دختره ی ساده پس فردا هزار جور حرف میزنه بهت

این کیه دیگه!!!؟

کلی گلسر خوشگل و خوشرنگ با هر سلیقه ای که هستین😍
2706