2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کوتوله دوست داری😑

شعور داری؟ یا دادی اجاره

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2728

مگه قد دست خود آدمه؟؟

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2738

قد یه ترکیبه با هیکل 

قطعا یه ۱۷۵با وزنه۹۰جالب نیست ترکیب مناسب این دوتا قشنگه

ولی خب از ۱۶۵ب بالا بهتره

یه وکیلی میگفت:یه چیزی میگم اویزه گوشتون کنید،شصت سال وکالت انجام دادم...تمام شکایات بین کسانی بود،که به همدیگه اعتماد داشتند...
اجاره دادم ب تو

معلومه.چون فاقد شعوری

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

من امروز یه تاپیک راجب قد زدم ۴۰ صفحه همه به هم میپریدن باهم دعواشون شد سر قد واقعا من تا رفتم باشگاهو بیام اومدم کپ کردم اونهمه دعوا دیدم سر اینکه قد همو مسخره میکردن

به من فحش میدادن

واقعا زشته بهم احترام بذاریم همه با هر قدی زیبان فهمیذن این اینقد سخته؟

❌هرگونه درخواست دوستی از طرف اقایون پیگرد قانونی دارد❌
2706