2733
2734

مادربزرگ من اعتقاد داره شنبه نباید قرض بدی تو کیفت پول باشه تا آخر هفته پولت با برکت باشه😅

چهارشنبه حموم نریم چون از ما بهترون میرن😅

تخت خواب باز نمونه شیطان میخابه ظرف کثیف نباشه شیطان لیس میزنه😅

کلید نچرخون دعوا میشه😅

یه تیکه نمک بزارید در ورودی تا چشم نظر بگیره 

الان شما بگید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من عاشق سوت زدن بودم مامان بزرگم گف سوت نزن مرده ها از زیرخاک بیدارمیشن میان سراغت

😅😅😅

میگن خانم یه پیامبر این کار می‌کرد اسمش لو اط بود دقیق یادم نیست خودشم دشمن پیامبر بود بخاطر همین سوت برا خانوم حروم کردن

من عاشق سوت زدن بودم مامان بزرگم گف سوت نزن مرده ها از زیرخاک بیدارمیشن میان سراغت

من بابام می‌گفت شیطون وصدا نزن😁❤️

دورش بگردم که چقدر ساده بودن

هرکسی پیجمو فالو کنه براش آیت الکرسی میخونم berkenail2023  هرکسی فالو کرد ریپلای کنه بخونم براش 💗🙏

راست گفته؟😐

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻

میشه یه صلوات به نیت دلم بفرستین خوشکلاا😍☺️

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻
فرستادم عزیز

مممنون گلم

راست گفته؟😐

برام درخواست دوستی دادی گلم؟ کاری داشتی؟

🎈Makeup artist🎈                                                                   مَدرَک تًحصیْلی نٍشوْن میدِع کِع تُو تَحصیْل‌کًرده‌ایْ امّا اَبداً‌ ثابِت نِمیکٌنع کِع تٌو یِع آدًمِ فَهمیدٍه‌ایْ👌🏾.                                          ((ما مثل دومینو به هم ضربه میزنیم)).                                          مَنو خٌدا مْیبَرِع بالا تٌو نِمیْتونیْ مًنو زَمینْ بِزَنیْ بَندِهً‌ خْدا:):).                                   🙏🏻GOD is love❤️thanks GOD.                             مٌورٍدْ‌عَلاقٍع خٌودٍتْ‌باشْ👌🏾                                                                                           💍🧿🖇️𝒔𝒆𝒏𝒊 ö𝒍𝒖𝒏𝒄𝒆𝒚𝒆 𝒌𝒂𝒅𝒂𝒓 𝒔𝒆𝒗𝒆𝒄𝒆𝒈𝒊𝒎 𝒔𝒆𝒗𝒈𝒊𝒍𝒊𝒎😍                                
نمیدونم والا  این یادم رفت میگه نصف شب خونه رو جارو نزن بچه های جن میمیرن

گرخیدم نصف شب🤣😂😂