2733
2739
عنوان

بیاید...بحثم با نامزدم..+شات

| مشاهده متن کامل بحث + 11083 بازدید | 294 پست

خیلی نفرت انگیز صحبت کرده به نظرم به جای جهیزیه بشین دنبال یه مشاور خوب بگرد 

قول میدم از فردا زیر یک سقف چپ بره راست بره میگه وسایلت به درد نخوره

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعدش من رفتم ب بابام گفتم.. گفتم میگ ب سلامت منم طلاق میخام...بعد بابام زنگ زد بهش..برنداشت..بابام زنگ زد بابای نامزدم گفت اینو گرفتم پسرت طلبکارم هست..اونم گفت من باهاش حرف میزنم دست شما درد نکنه

اصالت چیزی نیس ک بتونی تقلیدش کنی خب؟!باس تو ذاتت باشه ؛)

وای یا حسین قلبم گرفت این دیگه کیه چقدر وقیح چقدر پررو چقدرمتوقع چقدر پررو چقدر عجیب چطور روش میشه درمورد پدرت اینطور حرف بزنه یا خدااا اصلا به اون چه ربطی داره شما دودر میخری یا چهاردر

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2728

بیخود کردن تلوزیون و اینا ک وظیفه داماده وسایل بزرگم وقتی توافق شد بیخود کردن زدن زیرش تازه توقعم دارن مث فامیل شوهرمن ک اخرگرشون زدم

برای ظهور اقا امام زمان یه صلوات بفرستید😍😘

یاااا حسسسسین چرا اینجوری حرف میزنه؟؟؟؟؟

من جای تو باشم واقعا بهم میزنم . کسی جرات نداشت راجب خانوادم یا حتی یه سوزنه جهیزیم نظر بده . ببخشید شکمش و باید سفره میکردی ....

الان هنگه هنگم

قدِ آسمونِ خدا دوستت دارممممم💕🌸💍 من خیلی وقتها که کم میارم ،میشینم و فقط نگات میکنم❤ عشقممم تو نور چشمهای منی ، تو امیدمی ،انگیزمی ، دلیل نفس کشیدنمی ، پاره تنمی ، خونِ تو رگامی‌، تمامِ هست و نیستمی ، تو عُمر دوباره ی منی ، تو قشنگترین داشته ی منی ، خداروشکررررر برای بودنت❤  
2740
راست ميگن همه ي وسايل بزرگ رو اونا بهرن خيلي سنگين ميشه ما همه ي وسايل رو خودمون گرفتيم فقط وسايل چ ...

چیو راس میگه اینجوری طلبکاره راس میگه ؟ پس غلط کردن اولش توافق کردن بعدش زدن زیرش 

💫🍃
بعدش من رفتم ب بابام گفتم.. گفتم میگ ب سلامت منم طلاق میخام...بعد بابام زنگ زد بهش..برنداشت..بابام ز ...

به نظرم یه مدت بیشتر فکر کن

تشکیل خانواده و زندگی مشترک شاید خوب باشه اما نه با آدمی که سر یخچال دوقلو اینجور خودشو میکشه

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

خلاصه بابام گفت هرچی پیام بهت داد جوابشو نده...

منم گفتم باش..اونم کلی زنگ زد د پیام و اینا اخرش حوابشو دادم گفتم چی میگی گفت عصبانی بودم ی چیز گفتم غلط کردم ببخشید

اصالت چیزی نیس ک بتونی تقلیدش کنی خب؟!باس تو ذاتت باشه ؛)

من فقط میتونم بگم متاسفم بابت افکار امروزی که حتما یخچال دوقلو باشه و ازاین حرفا

ولی یه سوال الان چرا شما یه سری چیرا رو گفتین خانواده شوهرت بگیرن..علت خاصی داش عزیرم؟..اونا چیشد قبول کردن؟

استاد زبان اینده...🙂🙃🤩
2706