2733
2734
عنوان

یعنی هیچ راهی نداره؟😭💔نمیخوام سینه هام با عمل لیفت کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 48900 بازدید | 912 پست
پس چرا اینقدر اقایون پرتوقعن ؟ انتظار گرد و سربالا دارن؟

والا آره متوقعن ،مطمئن باش اگه سینه هاتم گرد و سربالا هم بودن باز یه عیبی دیگه روت میزاشتم ،من‌خودم سینه هام گرد و سربالا هستن ،ازدواج کردم شوهرم میگه سایز بزرگ دوست دارم سایز ۸۵😂😂😂😂مردا خیلی رو مخن ،جالبه حالا هم که باردار شدم سایزش بزرگ شده باز میگه ،حالتش خراب نشه ،نیفته ،منم گفتم کاش بیفتن مثه پیرزنا بشن 

ناراحتی نداره باید از بدنت حسابی تعریف میکردی بعدم جواب ردشون میدادی ،چه ملاکایی برای مردا مهم شده ج ...

خیلی اندام جنسی مهم شده واسشون💔

وزن شروع ۸۴ کیلوگرم🙄🤦‍♀️در تاریخ ۱۱ خرداد ۰۳ ✌ قول میدم دیگه نگم از فردا 😫✌ از شب یلدا تا حالا همش شکست خوردم... از شنبه، از فردا از کوفت از زهر... 😤😤😤😤😣😣تا آخر تاسبتون به یک‌ عدد باربی تبدیل خواهم‌شد👊........ خدایا شکرت که لاغر و متناسب و سلامتم💚💚❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی اندام جنسی مهم شده واسشون💔

از بس فیلمای بد  میبینن ماهارو با اونا مقایسه میکنن ، دیگه خبر ندارن اون زنا کارشون اینه اصلا مجبورن اندام خیلی خوبی  داشته باشن و خیلی هزینه میکنن بعدم خیلی هاشونم فوتوشاپ و الکیه

2731
خودتو دوست داشته باش تا دیگرانم دوستت داشته باشن مگه ماشینین که همه سایزا یکی باشه نفهم یا خائن با ...

ضمنا شنیدم نبستن سوتین باعث عکس العمل بدن میشه و سینه خودشو جمع میکنه

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
پس چرا اینقدر اقایون پرتوقعن ؟ انتظار گرد و سربالا دارن؟

ادما دو نوعن

مذکر و مونث

مذکر دو‌نوعه مرد و نر

مونث دو نوعه زن و ماده

مردا طرف رو زن میبینن یعنی یک انسان با شرافت مثل خودشون و با حقوق و شرایط مساوی

نرها طرف رو برده و عروسک ج....ی میبینن مثل خودشون هرزه و بدبخت

یک میلیون نوع مدل و سایز سینه و رنگ مو و باسن هم بهشون بدی سیر نمیشن

پس دنبالش نرو و زندگیتو بکن

خیلی هنر داری تمام قد و کامل زن باش و مراقبت کن مایل نشی سمت ماده ها

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
حالا من ادمی مثل شما ببینم واقعا میگم خوش به حالش. پیش خودم فکر میکنم چطور طرف یکی دوتا بچه داره ولی ...

ولش کنی بدترم میشه

خودتو جمع کن مسیرها رو پیاده برو

خودتو دوست داشته باش و به خودت عشق بورز

افتادگی داشتی؟ سینه ات در چه حد فرم گرفت؟ لطفا کامل توضیح بده؟🙏🥲🥲 چقدر زمان برد؟

طبیعی گرد و سر بالا شده

بعضی سینه ها عملی هستن گرد و سفت که کاملا مشخصه

ولی سینه طبیعی فرق میکنه بافتش نرمه

مدام باید ورزش کنی چون چند ماه نکنی دوباره شل میشه نه به شلی قبل ولی باز میوفته

یه سری حرکات هست باید انجام بدی که کوچیکش نکنه اما فرم میده کاش میشد برات بفرستم

باسنم از اول یکم فرم داشت اما من با ورزش بیشترش کردم

طبیعی گرد و سر بالا شده بعضی سینه ها عملی هستن گرد و سفت که کاملا مشخصه ولی سینه طبیعی فرق میکنه ب ...

میشه خصوصی ایدیمو برات بفرستم برام بگی🙏🥲💔

وزن شروع ۸۴ کیلوگرم🙄🤦‍♀️در تاریخ ۱۱ خرداد ۰۳ ✌ قول میدم دیگه نگم از فردا 😫✌ از شب یلدا تا حالا همش شکست خوردم... از شنبه، از فردا از کوفت از زهر... 😤😤😤😤😣😣تا آخر تاسبتون به یک‌ عدد باربی تبدیل خواهم‌شد👊........ خدایا شکرت که لاغر و متناسب و سلامتم💚💚❤❤