2733
2739
عنوان

بیاید...بحثم با نامزدم..+شات

| مشاهده متن کامل بحث + 11086 بازدید | 294 پست
بچه ها ته دلمو خای نکنین...حتما میرم پیش مشاور..ولی دوسم داره خیلی..جوابشو نمیدادم خیلی ترسیده بود

ته دلم و خالی نکنین چبه یکم چشمات و وا کن دختر . دوسم داره خالی کافی نیست بفکر نون باش که خربزه آااااابه

قدِ آسمونِ خدا دوستت دارممممم💕🌸💍 من خیلی وقتها که کم میارم ،میشینم و فقط نگات میکنم❤ عشقممم تو نور چشمهای منی ، تو امیدمی ،انگیزمی ، دلیل نفس کشیدنمی ، پاره تنمی ، خونِ تو رگامی‌، تمامِ هست و نیستمی ، تو عُمر دوباره ی منی ، تو قشنگترین داشته ی منی ، خداروشکررررر برای بودنت❤  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی جان جای مادرت هستم عزیزم همسر خیلی پرتوقع و بی ادبی داری..لطفا درموردش بیشتر فکر کن دخترم...نمیگم طلاق بگیر ولی از الان سیاستی درپیش بگیر ک بعدها ان شالله دچلر مشگلات زیادی نشی تازه اول راه هستی...

بچه ها ته دلمو خای نکنین...حتما میرم پیش مشاور..ولی دوسم داره خیلی..جوابشو نمیدادم خیلی ترسیده بود

ن عزیزم به خاطر بحث سر یخچال ک نمیشه طلاق گرفت ولی این بهترین فرصته ک بترسونیدش الکی بحث طلاق پیش بکش خودتم ن بابات باید بگه ک بترسن و بار اخرشون باشه الکی زهر چشم بگیر ازشون

قناریتونم خــــب😁پنجمین کاربریمه باورت میشه؟  نمیتونم ازتون دل بکنم  باهام مهربون باشین خـو  
2731

اسی تا نرفتی سر خونه زندگیت

فدات امشب ساعت ۹ این عتیقه رو بزار سر کوچه

هر چند بعید میدونم کسی اینو برداره

♥️♥️گل دخترا تو واتساپ گروه نماز دارم اگه دوست داشتید درخواست بدید تا عضوتون کنم♥️♥️

یهو اومده سرشو گذاشته رو بازوم دلم نیومد عکسشو نزارم🥺

هر چقدر میگذرد بیشتر یقین پیدا میکنم دیگر هرگز لحظه هایمان مثل آن گذشته ی قشنگمان هفت رنگ نخواهد شد! همه چیز این زندگی تا ابد غرق تاریکی ست!