2752
2734

امدم خونه مادرم دیشب با برادرم دعوام شد

همش برام سوال بود که چرا برادرم انقد

باااهام بد شده صب رفتم حموم خودم با

گوشام شنیدم مادرم داشت برادرمو پر میکرد

که اره خااهرت بهت حسادتت میکنه....

خدا لعنت کنه مادریو که بین خاهر برادرشو

بااهم بهم میزنه خدا لعنت کنه همچین زنیو

کاش بمیره از شرش راحت بشیم

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
لطفا کفر نگید اشتباه و‌گناه بقبه گردن‌خدا نندازید

همش تقصیر خداس یعنی بنده هاشو نمیشناسه؟؟ 

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
عنوانت با امضات جور در نمیاد

خیلی عصبی ناراحتم بخدا داغ کردم از دست این عفریته

@نون_بربریییی     مادره عفریتم بین مارو بهم میزنه

عزیزم 🥺

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
اصلا از رفتار برادرم شوکه شدم

بگردم الهی تو خونه تنهایی کسی پشتت نیس💔

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 

این چه حرفیه یعنی ما عقلمون بیشترخدا هست ؟پس بریم‌یه خدای دیگه رو بپرستیم؟؟؟؟؟؟ دنیا محل امتحانه خدا ما رو اورده ازمایش بشیم همه باید برای کار خوب و بد کردن ازاد باشن که ذات هر کس شناخته بشه

وای دقیقا مثل مادر شوهر من بین بچه هاش خراب میکنه پشت شون حرف میزنه الکی .‌ الان سه تا پسرش چشم دیدن همو ندارن اصلا . سالی ی بار بهم زنگ نمیزنن . تا یکی شون از در میره بیرون شروع میکنه از اون بدگویی جلوی بقیه. نمیدونم بیماری خاصی هست که دیگرون دوست داره به جون هم بندازه . از این جور آدما فقط باید فاصله گرفت