2733
2739
مثل عقاب باشیمو مغرور والا ما بس مغروریم اونا ازمون میترسنن تا ما      

مغرور بودن واقعا دخترو پر ابهت نشون میده

😋ته دیگ لوبیا پلو(نشون میده زندگی هنوز قشنگیاشو داره😎)😋 یکی از فانتزیام اینه که : یه کهکشان جدید کشف کنم بعد اسمشو بذارم ته دیگ لوبیا پلو   :)) شکمو هم خودتییی  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کدوم روستای اطراف شیرازی ؟یا شایدم کوزه گری و دروازه کازرون و محله سعدی میشینی آره ؟چون بالا شهر شیر ...

حالم بهم خورد چقدر درگیر بالاشهر پایین شهر و روستا و شهری!!!!!!

چه ربطی به جاش داره کاش اونقدر که واسه شهر و محله تون احترام قائلید برای انسان ها هم ارزش قائل باشید!

دختر خوب بهش توهین نکن قسمتی از حرفاش درسته من ساکن شیرازم متولد شیرازم ولی اصالتن جهرمی هستم یکی ...

عزیزم توهین نکردم بهشون ...منم که گفتم احتمالا تو محله های کوزه گری و سعدی و دروازه کازرون و اینجور جاها میشینن وگرنه جاهای خوب و متوسط شیراز همچین چیزی نیست ...بهتره وقتی از یه شهر اسم می‌بره اعلام کنه که فلان محله هست تا شهر بدنام نشه 

2731
حالم بهم خورد چقدر درگیر بالاشهر پایین شهر و روستا و شهری!!!!!! چه ربطی به جاش داره کاش اونقدر که و ...

عزیزم حالتون بهم نخوره واقعا همینطور هست من توهینی به روستایی یا پایین شهری نکردم ولی متاسفانه قسمت‌های پایین شهر این موارد بیشتره ...تقصیر منم نیست 😅😅😅ایشون باید مراقب باشن که اسم یه شهر رو نیارن که بقیه اسم شیرازو آوردن یکی بگه آره همون جایی که مرداشون هیزن ؟

چرا توهین میکنی بهش اتفاقا تو شیراز دوتا خیابون مشهور داره مختص همین کاراس همه هم میدونن .

عزیزم حتما شما بیشتر اطلاع دارین ...خوشبختانه من توی اون محله ها نرفتم ...اینکه بعضی جاها مختص اینکاراست فقط مختص شیراز نیست همه جاها هست ...ولی ایشون جوری میگن جرات ندارم برم بیرون که آدم فکر می‌کنه تمام مردای شیراز روی ایشون نظر دارن و منتظرن بیاد بیرون که مزاحمش بشن 😅😅😅

والا من تو مجردیمم این چیزارو ندیدم توشیراز مگه شهرهرته بیان جلوت بگیرن توچشات زل بزنن متلک بگن دهه ...

والا منم برام عجیبه اینکه جلوی کسیو بگیرن و متلک بگن مال خیلییی سال پیشه ...نمی‌دونم ایشون کجای شیراز هستن که همه بهشون نظر دارن 😅😅😅

2740
بیا بریم بیرون ازتاپیک قیصر شیرازم پیدا شد که جانفشانی کنه😂😂😂😂

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣آخه دلم میخواد بدونم کجای شیرازه که تمام مردای شیرازی بهش نظر دارن و منتظرن از خونه بیاد بیرون 

اسی خودت توهم نمیزنی یا بزرگش نمیکنی؟

الان دوره اینجور مزاحمت ها گذشته...در ضمن باشه هم خیلی کمه...طرف وسط خیابون گوشیو بگیره سمتت اونم عکس نه...فیلم ناجور؟😐

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود...                                            
عزیزم حالتون بهم نخوره واقعا همینطور هست من توهینی به روستایی یا پایین شهری نکردم ولی متاسفانه قسمت‌ ...

اول اینکه همه جای ایران متاسفانه آدمای بی فرهنگ و بی شعور زیاده تقصیر خودمون نیست به شدت آموزش و پرورشمون در برابر فرهنگ سازی مقاومت کرده، دوم اینکه با حرف یه نفر کل شهر زیر سوال نمیره ولی اگه اینطور فکر میکنید و میخوایید شهرتون رو زیر سوال نبرید بهتره فرهنگتون رو هم بالا ببرید و دل آدما رو نشکنید و خیلی درگیر پایین شهر بالاشهر و شهر و روستا نباشید اینطوری ما هم میگیم یه فرد شیرازی دیدیم که با فرهنگ بود و فرقی بین انسان ها با توجه به محل زندگیش نمیذاشت پس احتمالا همه شیرازیا با فرهنگن ( البته من خودم  ابدا روی روستام یا شهرم یا حتی کشورم تعصب بیجا ندارم چون همه با هم برابر و انسان هستیم حتی انسانی تو دورترین نقطه ی دنیا با رنگ پوست و زبان متفاوت، با من برابری میکنه و محل تولدمون دست خودمون نبوده)

عزیزم حتما شما بیشتر اطلاع دارین ...خوشبختانه من توی اون محله ها نرفتم ...اینکه بعضی جاها مختص اینکا ...

منم شیرازم 

ولی تهران بیشتر مزاحم میشن تا شیراز کلا شهر های بزرگ  این چیزا بیشتره اسی هم چیزی نگفت بنده خدا 

اول اینکه همه جای ایران متاسفانه آدمای بی فرهنگ و بی شعور زیاده تقصیر خودمون نیست به شدت آموزش و پرو ...

دقیقا 

خیلیا اینجا کازرونی ....... هستن 

خیلی حرفشون زشت بود 

من یکی خیلی ناراحت شدم 

چون ما هم از فامیلامون کازرون و ... هستن خودمون شیرازی

2706