2726
خاهر خوبم هر شهری یه مشکلاتی داره شیراز خیابون ملاصدراش افتضاحه در ضمن من خودم متولد شیراز ساکن شی ...

ملاصدرا يكي از امن ترين خيابونا هست اخه چي ميگيد تو روخدا دوبار ميايد توي خيابوني نظر ميدين!

من ٤ سال اونجا دانشجو بودم رد ميشدم ٤ سال دبيرستانم اونجا بود اخه كي ب كسي كار داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

داداشت نیمه گمشده ی منه پس😁

😍😂وای چه عاشقانه بیا بردار ببرش 😂بعد جمعه ها بیاید باهم این اهنگو بخونیم 

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       
2728

اینکه تو خیابون بهتون متلک میگن. دو حالت بیشتر نداره. ۱) در محله بدی هستید ۲) با افراد نامحترمی روبرو شدید.

شما هر مدلی هم باشید، آدم‌های حسابی بهتون متلک نمیگن. خیلی بد لباس پوشیده باشید، تو دلشون میگن طرف دیوانه است با همچین سر و وضعی اومده بیرون. هیچ وقت یه فرد محترم برای دیگری مزاحمت ایجاد نمی‌کنه.

اگر کسی بهم بی احترامی کنه، با بی احترامی جوابشو نمیدم چون من آدم محترمی‌ام. اگه کسی دلمو شکوند، میسپرمش به خدای عادل و مهربونم که حقشو بذاره کف دستش.اما اگه کاربر غیر خانم هستی و اومدی تو سایت زنان و زایمان وسط تاپیکای زنونه، خودتو شیرین کنی و دل چند تا خانم ساده‌لوح رو ببری، انتظار نداشته باش باهات برخورد خوبی داشته باشم
ببین عزیزم اون دوستمون خیلی حرف زشت بود ولی حرف شما هم درست نیست ظاهر الان بعضی از خانما جوری شده که ...

خب شما هم که دقیقا حرف اون خانم رو میزنی

میدونی چرا سرزمین عزیزمون پیشرفت نمیکنه؟ 

چون افرادی مثل شما هنوز منقرض نشدن

چرا یک مرد نه گفتن باید براش سخت باشه

نه خیر خانم مرد اگه مرد باشه اگر عوضی و هوس باز نباشه 

توی کشوری که زنا با بیکینی بیرون میان و لختن هم به راحتی نه میگه 

ما که خودمون زنا نباید اینو عادی سازی بکنیم و بگیم خب بیچاره مردا براشون سخته نیاز دارن

غلط کردن بیچاره نداره که زنا هم نیاز جنسی دارن درست مثل مردا اگر میخوان برطرف بشه از راه درستش این کارو انجام بدن 

به نظر من زنا باید حق داشته باشن هر جور که دلشون میخواد لباس بپوشن و هیچ محدودیتی هم نباشه در عوض مردا رو جوری تربیت کنن که با یک لباس تنگ و نازک تحریک نشن

من نمیدونم مردای ما با مردای کشور های دیگ فرق دارن؟ 

ینی مردای ما زنی که یکم لباسش تنگ باشه و تازه هنوز هم پوشیده و موجه هست تحریک‌شون میکنه ولی مردا کشور های دیگ که زناشون لباس های لختی تر میپوشن تحریک نمیشن

عجیبه والا 

اینا همش از تربیت میاد 

وقتی شما مثلا به عنوان مادر این عقاید رو داری و به پسرت هم منتقل میکنی اونم فک میکنه پس هر دختری که لباسش مناسب نبود رو یا باید بهش تجاوز کرد با متلک انداخت

لطفا شعور داشته باشید لطفا عادی سازی نکنید

شما تعصب ندارید دلیلی نداره منم نداشته باشم عزیزم ...وقتی اسم یه شهر یا دین و مذهب یا هرچی میارن بای ...

افرین به شما که راجع به افراد روستا نشین و پایین شهر درست صحبت کردید👏👏👏👏👏