2752
2734
https://www.ninisite.com/discussion/topic/6947012/دوست-شوهرم   اینم بخون😅 از دست دوست شوهرشم ...

اره اتفاقا خوندم و کاملا متوجه شدم کلا فکر میکنن همه بهشون نظر دارن 🤣🤣🤣🤣اتفاقا آقایون تو اینجور موارد خیلی شاخک هاشون خوب کار می‌کنه متوجه بشن دوستشون داره زیرآبی می‌ره فورا متوجه میشن 😅😅😅دوستای صمیمی همسر منم منو با اسم کوچیک صدا میزنن پس بهم نظر دارن ؟😅😅😅😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

طرز نگاه کردن مهمه

باید با اخم همراه با اعتماد به نفس بالا نگاه کنی 

ترس تو چشات ببینن اذیتت میکنن

ابهت داشته باش

😋ته دیگ لوبیا پلو(نشون میده زندگی هنوز قشنگیاشو داره😎)😋 یکی از فانتزیام اینه که : یه کهکشان جدید کشف کنم بعد اسمشو بذارم ته دیگ لوبیا پلو   :)) شکمو هم خودتییی  
عاره من که خودم چادری نیستم راستش حجابم هم خوب نیست. ولی دیدم که مزاحم چادریا میشن

اره خب 

نه من چون بدم میان  بد نگام کنن مانتویی ولی شالمو یکم درست تنظیم میکنم  مانتو هامم بلندن شالمم بلنده

🙃من دخترم 🙂مَن از نَســــل لِـــــیلی اممَن از جِنـــس شــــیرینَم    غرورم زندگیه منه  تونخ ما نباش جر میخوری  ʕ´•ᴥ•`ʔ  
2731
چی بگم والا  احتمالا اسی مشکل وسواسی پیدا کرده تو این زمینه

اره بنظرم خودشون بیشتر به اطرافشون دقت دارن و کلا دلشون میخواد مورد توجه قرار بگیرن ...نمیگم مزاحمت نیست ولی نه به این شدتی که ایشون میگن جرات ندارم از خونه بیرون برم 😅😅😅😅

کدوم قسمت شیرازی عزیزم چقدر بد شده شیراز

شیراز بدنشده بد جلوه میدن یه عده که دلشون میخواد شیرازی باشن 😏

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
طرز نگاه کردن مهمه باید با اخم همراه با اعتماد به نفس بالا نگاه کنی  ترس تو چشات ببینن اذیتت ...

مثل عقاب باشیمو مغرور والا ما بس مغروریم اونا ازمون میترسنن تا ما     

🙃من دخترم 🙂مَن از نَســــل لِـــــیلی اممَن از جِنـــس شــــیرینَم    غرورم زندگیه منه  تونخ ما نباش جر میخوری  ʕ´•ᴥ•`ʔ  
اگر اون نزدیکا آگاهی هست اطلاع بده پدرشون دربیارن, النبه من یه بار خوش شانس بودم که به پلیس راهنمایی ...

منم یه بار همینجور شدم رفتم طرف پلیس راهنمایی ولی گفت ربطی بع ما که نداره ولی باش گوشش میگیرم

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑
مثلا دیروز سرکوچه دوتا پسر نمیزاشتن رد بشم هر سمت که میخاستم رد شم میومدجلوم توچشمام زل میزدن میخندی ...

عزیزم حجابتون چطوره شاید برا حجابتونه که ازتون برداشت بد میکنند البته ببخشید که اینو گفتم عزیزم

2706