2733
2734
چرا توهین میکنی بهش اتفاقا تو شیراز دوتا خیابون مشهور داره مختص همین کاراس همه هم میدونن .

بس کنید لطفا چه اصراری دارید شهری که پایتخت فرهنگی کشوره رو اینجوری جلوه بدید مگه ایشون اسم اون دوتا خیابون خاص روآوردن که دارید زیرپوستی تاپیکو میکشونید به اون سمت ؟؟؟؟

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
مزاحم اینحوری منظورم نبود منظورم این بود که مزاحم همه جا هست تو هر شهری طرف راه هم که میره شاید به ...

خب قربون شکل ماهت منم همینو میگم !

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چه توهینی کردم میشه بفرمایید ؟؟؟ بنده به عنوان یه شهروند شیرازی گفتم هدفتون بدجلوه دادن شیرازه!!!!ت ...

اولا ما که نمیدونیم ایشون کجای شیراز زندگی میکنه

شاید روستایی نباشه

شاید واسه ایشون این مورد پیش اونده واقعا.حالا بولسطه طرز پوشش میشه یا موردهای دیگه

اولا ما که نمیدونیم ایشون کجای شیراز زندگی میکنه شاید روستایی نباشه شاید واسه ایشون این مورد پیش ا ...

کامنتا روبادقت بخونید خانوم پرستار بنده اصلا اسم روستا توکامنتام نبود !!!

اشتباه ریپلای کردین

والا اینجور مزاحمتا اکثرا مال قسمت های حاشیه ای و پایین شهر هست  وگرنه شما برو بالاشهر تهران ، ...

بالا شه  تهرانم مزاحم داره

مزاحم مختص همه جاس حالا اینکه واقعا جلو ادمو بگیرن من ندیدم ولی در حد متلک پ وندن همه جا هست حتی تو کاخ سعد اباد

ابجی خانم اینجوری نگو شاید واقعا مزاحمش شدن حالا شاید پوشش بدی داشته

شماخودتونم الان قضاوتش کردین ازکجا میدونید پوششون بد بوده؟؟؟؟این توهین نیست بعدمن میگم هدفتون بدجلوه دادن شیرازه توهینه؟؟؟؟عجیبا

منم دقیقا همین مشکلو دارم درصورتی که نه ارایش خاصی میکنم نه لباس تنگ یا کوتاه و زننده ای میپوشم خیلی ...

یکی از اشناهای دورمون روانشناسه. 

روان درمانی میکنه.

میگف. اکثر اونایی که تو بچگی بهشون تجاوز شده، این مشکل رو دارن. با اینکه ظاهر ستده دارن ارایش نمیکنن و لباس خاصی ندارن با اینحال انرژی ازشون ساطع میشه که اطرافیان فک میکنن میتونن مخ بزنن یا فک میکنن طرف پا میده و ...

مشکل تجاوز بچگی رو با رواندرمانی حل میکنن دگ این مشکل ک چتین انرژی ساطع میشه حل میشه و کسی ب راحتی به خودش اجازه نمیده درمورد اون فرد فکر بد کنه. 

همش از فرکانسی هست که ناخوداگاه خودمون منتشر میشه. دست خودمونم نیست. هرچقد تلاش کنیم، تا ریشه ای درست نشه باز ظاهر ادم اینجوری نشون میده. 

من  خودمم رفتم. 

یهو بعد روان درمانی از ی ادم با کمبود اعتماد بنفس  تبدیل شدم به ی خانم سنگین و محکم ک کسی فکر بد نمیکنه درموردش.  البتههههه بگم خییییلی مقومت  میکردم. اصلا قبول نمیکردم ک اون تجاوز کودکی اثر داشته رو من. میگفتم ی خاطره سادست

امکان نداره مشکللتم ربطی ب اون موضوع داشته باشه. اینقدر اصرار کرد ک اخر قبول کردم روان درمانی بشم

شماخودتونم الان قضاوتش کردین ازکجا میدونید پوششون بد بوده؟؟؟؟این توهین نیست بعدمن میگم هدفتون بدجلوه ...

یکی از علت هایی که باعث مزاحمت میشه پوششه

من گفتم شاید پوشش بد بوده یا موارد دیگه هم میتونه باشه

چرا برا من اینطور نیست/= چرا نکنه من پسرم  تو رو خدا اینو نگید ک من پسرم  نکنه زشتم /=خ ...

اصلا ربطی به خوشگلی وزشتی نداره ،بعضی ها چرت و پرتی زیاد میگن،من دوستم خیلی خوشگل هست مردم هم خیلی بهش نگاه میکنن ولی تا حالا کسی مزاحمش نشده یا متلک نگفته،بعضی ها هم چهرهاشون معمولی هست مزاحم ومتلک زیاددارن

2706