2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اینقدر از دختر بدش میاد چرا با یه زن ازدواج کرده؟؟

بهتره بگی خودش خواهر یا مادر نداره احتمالا باباش تنهایی به دنیا اوردتش یا از زیر بوته عمل اومده

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2731

بهش بگو کار خودته ها بعدم میگی۱۷هفته مثلا میخوای چکارش کنی اون انسان زنده و کاملیه پناه برخدا آدم چه چیزا میشنوه بگو تاج و تختت بی وارث مونده حالا مگه دختر چشه خدا لطف میکنه به انسان قدرنشناس اولاد میده حالا فرقم میزاره

به امید روزای بهتر❤
من بدنیااومدم‌مهرم‌نشت ب دل بابام    ایده خوبی نیستها

والا خیلیا میگن میشینه و دیدم نشست. دیگه آدما متفاوتن.. ولی کی دلش میاد کسی که از گوشت و پست و استخونش رو دوس نداشته باشه. اونم بچه. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥

ی چیزی بگم اگر نگم حس میکنم دق میکنم خاک عالم بر سر تو میدونی چرا چون فک کردی بچه اوردن الکیه وقتی باردار شدی باید به اون شوهر گاوت میفهموندی بچه ممکنه دختر بشه 

بعدشم چرا مثل بدبخت بیچاره ها نشستی و محتاجی شوهر عوضیت دخترتو قبول کنه بجای اون اصلا بهش محل نده بزار دخترت دنیا بیاد خودت ی تنه بشو هم مادر واسش هم پدر اگر من جای شما بودم تا عمر داشتم دیگه برا این مرد بچه نمیاوردم حتی ب قیمت طلاقم اگر میشد.

تاحالا تشویق به جدایی نکردم.ولی شما استثنایی.

فعلا تمرکز بزار روی سلامتیش ، به دنیا بیار اگر همچنان شوهرت بی عقل بود جداشو ،حضانت و نفقه بچه رو بگیر .

دخترت رو بزرگ کن، شوهر عتیقت بره بمیره .

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ
2706