2733
2734

خودتون رو درگیر نکنید ، من هم به عنوان جنس مذکر نمیتونم درکشون کنم. در کل جامعه از لحاظ فرهنگی کاملا در حال پسرفته فقط مختص ایران هم نیست متاسفانه کلی میگم نه فقط مزاحمت های خیابانی ، جاش نیست اینجا ریشه یابی کرد ولی کاری از دست شما برنمی‌آد (متاسفانه باز هم) ، فقط بی اعتنایی کنید‌

(با چادر سر کردن مشکل حل نمیشه)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من هر وقت چادر سر میکنم بیشتر متلک میخورم،یک ساله گذاشتمش کنار

بعدی منم، بعدی تویی و هیچکس براش اهمیت نخواهد داشت🤫🙂.     درخواست دوستی قبول نمیشه.        وقتی یه مرد سیاست به کار میبره میگن "باهوشه"،همون سیاست رو یه زن به کار ببره میگن "حیله گره"...                          وقتی یه مرد سر و صدا راه میندازه میگن"مرده دیگه" ولی یه زن  همون کار رو بکنه میگن "سلیطست"...      وقتی یه مرد رابطه برقرار میکنه میگن "زرنگه" ولیاگه یه زن رابطه داشته باشه میگن"هرزست"...                                                              
اسی خودت توهم نمیزنی یا بزرگش نمیکنی؟ الان دوره اینجور مزاحمت ها گذشته...در ضمن باشه هم خیلی کمه... ...

بابا بیشتر هم شده

بعدی منم، بعدی تویی و هیچکس براش اهمیت نخواهد داشت🤫🙂.     درخواست دوستی قبول نمیشه.        وقتی یه مرد سیاست به کار میبره میگن "باهوشه"،همون سیاست رو یه زن به کار ببره میگن "حیله گره"...                          وقتی یه مرد سر و صدا راه میندازه میگن"مرده دیگه" ولی یه زن  همون کار رو بکنه میگن "سلیطست"...      وقتی یه مرد رابطه برقرار میکنه میگن "زرنگه" ولیاگه یه زن رابطه داشته باشه میگن"هرزست"...                                                              
منکه اونقدری کع پیرمردا رو من کراش دارن جوونا ندارن😑

ای وای منم..پسراخیلی خوب شدن زیادنگاه نمی کنن امان ازدست این اقایون سن بالاوپیرمردا😐

کاربرها یادم نمی مونه نمی دونم قبلا باهاتون خوب بودم یا بد!!

اصلا به تیپ ارایش چادری یا مانتویی بودن نیست یکی به رفتار طرف تو خیابون ربط داره یکیم‌ مریض جن.سی تو ایران خیلی زیاده.پیر و جوونم‌ نداره خدا لعنتشون کنه مردای مریض رو

💕😍عشقِ مامان بابا خوش اومدی به دنیامون😍💕
خواهش میشه خواهش میشه😁😁ایشالا همیشه حست خوب باشه😘❤️

فدات شم💋💋💋💋💋🌹

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

زیاد جدی نگیر این جور چیزاعادیه واس هر دختری مزاحمت ایجادمیکنن حالا واس پیرزنا هم مزاحم میشن دور زمونه بد شده فقط واس تو نیس همه جا پره از این جور ادما 

هرچی ادم غمگینه ریخته تونی نی سایت 😁😁ادم وقتی میاد غم وغصه ادمارو میبینه فقط ولی چیکارکنم کاربری قبلیموگفتم لغوکردن باز اومدم نتونستم دووم بیارم معتاد نی نی سایت شدم انگار 😅😅😅
2706