2737
2734
عنوان

بیاین خاطره شب عروسیم براتون تعریف کنم ببینین بدشانس تراز منم هست😑

| مشاهده متن کامل بحث + 325257 بازدید | 1258 پست

ما رفتیم کلاس رقص. یادمون رفت وسط رینگ

یه قسمتی بود من باید شونه خودمو مینداختم روی شونه داماد و کج میشدیم البته هماهنگ با ملودی

تو فیلم هست بزور منو گرفت انداخت رو شونه خودش🤦🏻‍♀️

نمیدونم اون لحظه چرا من تقلا میکردم 

آرامش است ؛                                                                 عاقبت اضطراب ها…🌱 

اسی تورو جون دختر عکسو بذار زود بردار من ندیدم ازاول بودما ی لحظه لامصب جیش گرفت رفتم 😂😂

دیشب با خدا دعوایم شد ... باهم قهر کردیم فکر کردم دیگر مرا دوست ندارد رفتم گوشه ای نشستم چند قطره اشک ریختم وخوابم برد صبح که بیدار شدم مادرم گفت . نمیدانی از دیشب تا صبح چه بارانی می امد...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره خیلی ادم خوبیه خیلی دوسم داره خانوادم عاشقشن ولی حسی بهش ندارم دست خودم نیس هرچی‌محبت میکنه به چ ...

چون زیادی محبت میکنه

منم شوهرم اوایل ازدواج میپرستیدم تا۳سالی همینطوربودوکم کم بابدخلقیای من عوض شد الان دلم تنگ میشه واسه گذشته

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
یه سول کدوم قسمتو بزنیم برای بروز رسانی

پایینو

ازتون خواهش میکنم برام دعاکنید🙏🤲😔                              اگه یه روزی دیدین تاپیک نمیزنم یاازم خبری نیس بدونین مردم😔
2740
خدانکشتت دختر😂😂

والا اخه 

دیگه از من وخیم تر فکر نکنم باشه

عروس کشون نداشتیم همه رفتن شام هم ندادن مادرشوهرمم که هی تیکه میپروند 

کادو هم ندادن بهم کادوهایی هم که جمع شد نمیدونم چیشد,تموم نشد که عوارضش تا سه ماه بعد عروسی موند😐

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏

این چیزاییکه تعریف کردی من سالهاست وقتایی که عصبی میشم تو خواب می بینم شده برام یه کابوس تکراری همیشه وقتی ناراحت و عصبیم به شوهرم میگم امشب از اون شباس که عروسیمونه و من همه جیزم نامرتب و داغونه اصلا فکر نمی کردم کابوس من برای کسی حقیقت داشته باشه😑⛰

بیا شهریور پیراهنت ییلاق لک لک ها...🍀
اون خوبه فکرکن عروس از پنجره بره بیرون گل پرت کنه🙄🙄 اییی یاد دسته گل چرتم افتادم احمق من طب ...

نه بابا من که واقعا اعصابم خورد میشه از کارای خودم اه یکم سر و سکنین نبودم با اون لباس و ارایش تنبک میزدم😩

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت .من عاشق ائمه هستم ۵ سال پیش نیمه شعبان ولی همه جا جشن بود و حس خوب فهمیدم باردارم و خدا بهم پسرمو داد بعد از بارداری خارج از رحم و با فقط یک لوله خدا معجزه کرد واسم و امام زمان بهم عیدی دادن حال‌ام روز مادر حضرت زهرا بهم عیدی دادن و فهمیدم دوباره باردارم وقتی که یک سال و نیم منتظر بودم و دکترا میگفتن با یه لوله شانس بارداری ۵۰ درصده خدا چیزیو بخواد میشه  فقط بنظرم رمزش اینه که ناشکر نباشی حتی تو بدترین شرایط وقتی اولین بارداریم تو حرم امام رضا فهمیدم ناموفقه صدبار به خودم گفتم فقط شکر کن و ناشکری هم حالتو بد میکنه و هم شرایط و سخت تر الان فقط خداراشکر میکنم و زندگیمو سپردم به خودش با اینکه مشکلاتم زیاده (میشه واسه سالم بودن نی نیم صلوات بفرستین  )

آی قاشی گوزلری قارا گوزلیم گل گل گویما منی اینتیظارا گوزلیم گل گل 

خطاب ب اسی ک عکسو بذاره😂😂😂

دیشب با خدا دعوایم شد ... باهم قهر کردیم فکر کردم دیگر مرا دوست ندارد رفتم گوشه ای نشستم چند قطره اشک ریختم وخوابم برد صبح که بیدار شدم مادرم گفت . نمیدانی از دیشب تا صبح چه بارانی می امد...
الهی☹ایشالا خدا ب دلت ارامش بده

مرسی عزیزم انشاله 🌹

آدمک خرنشی گریه کنی کل دنیا سراب است بخند.....    آن خدایی که بزرگش خواندی مثل توتنهاست بخند..... (دوستای مجازیم تروخدا هرکدومتون تونستید برای آرامش دل خستم دعاکنید) 
میشه تاپیک های منو گزارش بزنین،هرکی گزارش زد بگه براش ایه الکرسی بخونم 

گزارش بزنیم مشکلی برات پیش نمیاد؟

اگه اینطوری حذف میشه میشه واسه منم گزارش بزنید؟

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان صلوات
2706