2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

من بعد حمام،موهامو یکم نم که داشت شونه میزنم، شال می‌پوشم و موهامو میپیچم دور شال.تا خشک بشه. از وز وز شدن موهای سطحی جلوگیری می‌کنه برای من این کار.

کاربری دست دو نفره . ۳۸ ساله و ۱۷ ساله

با برس چوبی موهات شونه کن از لوازم حرارتی موهم استفاده نکن

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            
هیچی استفاده نمیکنم برس میکشم فقط همینجوری میشه

برس چوبی استفاده کن ، ماسک داخل حمام ، روغن آرگان ، سرم دو فاز ، سشوار و خشک کردن بعد حمام 

همه این مراقبت ها رو باید انجام بدی تا موهات تا حدودی سالم بمونه 

البته اگه دکلره کردی و سوخته کاری نمیشه کرد یا باید کوتاه کنی یا بری کراتین کار برات کارهای احیا مو انجام بده صافی نه ها فقط احیا چون صافی بیشتر به موهات آسیب میزنه اگه سوخته باشه

در آخر هم یه موخوره گیری روسی انجام بدی عالی میشه

تو مثل یه خواب خوب فانتزی 
2706