2752
2734
عنوان

بیاین خاطره شب عروسیم براتون تعریف کنم ببینین بدشانس تراز منم هست😑

| مشاهده متن کامل بحث + 325288 بازدید | 1258 پست
من که از بدشانسی بگم کم میارید. صبح روز عروسیم بهم خبر دادن آرایشگاهم به جرم گران فروشی پلمپ کردن. ب ...

یعنی توروبکشن؟؟احه چراااا

یه حاجت کوچیک از خدای بزرگ دارم..میشه برا رسمی شدنم صلوات بفرستی☺🌹صلوات فرستادید لایک کنید منم براتون بفرستم.عاقبتتون بخیر💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آخه دختر خوب اپیلاسیون که روز عروسی نمیکنن حداقل 2 روز قبلش باید اپلی میکردی بعدم لنز واسه اولین بار ...

😑😑😑😂😂😂😂اقا از یه بچه۱۷ساله چه توقعی دارین😭😭😭😂😂😂😂کسی نبوو ک راهنمیایم‌کنه

دخترم جوری بزرگت‌میکنم که هیچوقت نگی کاش پسر بودم😍🥺
شب عروسی اولین شبی بود که کنار شوهرم میخوابیدم خیلی خسته بود زود خواب افتاد ولی من خوابم نمیبرد صدای ...

تو روحت😂😂😂😂

اینهمه بچه رو به زور خوابوندم با صداخندم بیدار شد باز

تصور ترسیدنت 😂😂😂😂

من روز عروسیم شوهرم کلا یک دعوای وحشتناک کرد با خانوادم بخاطر یک شوخی که به جناب برخورده بود بماند ک ...

چراباهاش ازدواج کردی؟

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شب عروسی لباس دنباله دار فوق العاده زیبا داشتم ،سرویس مروارید که زیبایی را دو چندان کرده بود😍 تالا ...

وایییییییییی چقدر بد😂😂😂😂😂😂😂

همسن تو بودم هنوز نمیدونستم رابطه جنسی هم وجود داره! فکر میکردم از طریق پوست دست زن و شوهرها بچه دار ...

😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑💔💔💔💔💔

😑😑😑😂😂😂😂اقا از یه بچه۱۷ساله چه توقعی دارین😭😭😭😂😂😂😂کسی نبوو ک راهنمیایم‌کنه

بیشتر باید از مادرت شاکی شدددد😂

ღ꧁ღ╭⊱ꕥ ﺩﻧﯿﺎﯼ ﻣﻦ ﻫﻤﻪ ﺟﺎﯾﺶ ﺑﺎﺭﺍﻧﯽ ﺳﺖ ﻫﺮ ﭼﻪ ﮐﻤﺘﺮ ﺑﺪﺍﻧﯽ ﮐﻤﺘﺮ ﺧﯿﺲ ﺧﻮﺍﻫﯽ ﺷﺪ ꕥ⊱╮ღ꧂ღ      
من روز عروسیم شوهرم کلا یک دعوای وحشتناک کرد با خانوادم بخاطر یک شوخی که به جناب برخورده بود بماند ک ...

خاطره فقط خاطره ی عقدم تو اریشگاه بودم شوهرم اومد دنبالم   بعد سوار ماشین شدیم حواسش نبود  در ماشینو محکم بست رو انگشتم  اونقدر جیغ زدم و گریه کردم آبرو واسش نگذاشتم عاقد که اومد من هنوز از درد گریه میکردم بعد عقد معلوم شد که انگشتم  شکسته 

قربون خودم برم نه عملیم  و نه فتوشاپم  زشت اورجینالم ادم باس صادق باشه😌😌😌😌😌یارو موهاشو مثل تازه عروس ها رنگ کرده اونوقت واسه ما حرف از مردانگی میزنه 😏😏😏اونی که مثل خر رفته یه روزی مثل سگ بر میگرده👎👎به بعضی ها باید گفت چقدر  بدم که گوه مارو نخوری 😌😌😌😌اگه گوه خوری شغل بود خیلی ها کار آفرین بودن 🤦‍♀️🤦‍♀️بعضی ها مثل دسته ی صندلی سینما هستن معلوم نیست مال تو هستش یا مال بغل دستیت🤔نه حوصله ی ادم های جدید هست و نه توان  تحمل ادم های قدیم کلا ریدییییم 😐😐😐😐😐
2706