2733
2734
عنوان

بیاین خاطره شب عروسیم براتون تعریف کنم ببینین بدشانس تراز منم هست😑

| مشاهده متن کامل بحث + 325288 بازدید | 1258 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کاش من جات بودم حاضربودم وحیدباشه فقط فقط باشه بدون جشن وهیچی باهاش برم سرزندگیم

و دقیقا من :)🌻

همیشه آدما قدر چیزی ک دارن و نمیدونن و گله میکنن از نداشته هاشون 

در حالی ک نمیدونن شاید کلی آدم از خدا همونی میخان و ک تو داری ولی ب چشمت نمیاد 💔

تیکر تولدشه :)♥️🎂🍃.                                            تو زندگیتون دنبال آدم هاي سیر باشید ! سیر از پول ، سیر از مهموني ، سیر از جنس مخالف ، سیر از خوشي هاي موقت ! ✨🔥آدم هاي گشنه فقط به روحتون آسیب میزنن - دختر و پسر هم نداره -🔪🍃
شوهرت ادم خوبیه؟ خانوادت قبولش دارن،؟

اره خیلی ادم خوبیه خیلی دوسم داره خانوادم عاشقشن ولی حسی بهش ندارم دست خودم نیس هرچی‌محبت میکنه به چشمم‌نمیاد

دخترم جوری بزرگت‌میکنم که هیچوقت نگی کاش پسر بودم😍🥺

عمو تهرونمون دیگ شیری شدع دلم ع مردم شیری پرع رفتارشون همع شیری طورع یکی میخاد اعصابمو شیری کنع انها ب من خندیدن چون متفاوت بودم من ب انها خندیدم چون همع مث هم بودن                            من حقیقتا رو میگم ب من چ حقیقتا تو جامع فحشع  تنهایی عشقع وقتی خودمو دارم بقیع رو میخام چیکار?  بعضی چیزا از بیرون سفیدع از درون سیا                    بعضیا يه جوري اصرار دارن که بايد بچشون پسر بشه، انگار سلسله‌ی پادشاهيش بدون پسر منقرض ميشه   
😂😂😂💔💔💔

شوهرت چندسالشه؟چیکارست

یه حاجت کوچیک از خدای بزرگ دارم..میشه برا رسمی شدنم صلوات بفرستی☺🌹صلوات فرستادید لایک کنید منم براتون بفرستم.عاقبتتون بخیر💖
چ رنگ موهات قشنگ شده عزیزم خودتم انگار ماشالله خوشگلی چشماتم من قشنگ میبینم واقعا البته چون دوره زیا ...

چشم قربونت برم😍🥰

دخترم جوری بزرگت‌میکنم که هیچوقت نگی کاش پسر بودم😍🥺
و دقیقا من :)🌻 همیشه آدما قدر چیزی ک دارن و نمیدونن و گله میکنن از نداشته هاشون  در حالی ک ن ...

کاملا قبول دارم حرفتو 

پسرخالم سالها خاستگارم بود بعنوان ی موجود اضافی میدیدمش 

الان میبینم چ اخترامی ب زنش میزاره و چقد ازاده

میفهمم خودمو اسیر کردم 

برای قبولیم توی کنکور 1400 یه صلوات میفرستین ممنون😍
2706