2733
2734
عنوان

بیاین خاطره شب عروسیم براتون تعریف کنم ببینین بدشانس تراز منم هست😑

| مشاهده متن کامل بحث + 325288 بازدید | 1258 پست
پوستو نمیسوزونه؟

مونده حستسیت داشته باشی یا ن من زدم همش بدنم میخارید یکم موند تقریبا یدیقه اینا بعدش شستم خدارو شکر حساسیت نداشتم ززود بشوری زیاد سفید نمیکنه 

دیشب با خدا دعوایم شد ... باهم قهر کردیم فکر کردم دیگر مرا دوست ندارد رفتم گوشه ای نشستم چند قطره اشک ریختم وخوابم برد صبح که بیدار شدم مادرم گفت . نمیدانی از دیشب تا صبح چه بارانی می امد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیخواسنم‌ناخون مصنوعی بزارم و اخر دفعه که تموم کارامو کرده بودم به سرم زد ارایشگر برام لاک بزنه می ...

انصافا حق داشتی !!!من بودم تالار نمیرفتم 😂

یه حاجت کوچیک از خدای بزرگ دارم..میشه برا رسمی شدنم صلوات بفرستی☺🌹صلوات فرستادید لایک کنید منم براتون بفرستم.عاقبتتون بخیر💖
واجبی روز عروسی چکاریه

با پشم شب عروسی ؟اِهِم اِهِم؟ 

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        
چجوری اسمش چیه؟؟موهاتو دیگه نزدی

خب دکلره ک ب بدنت میزنی از اون میزنی منظور با ژیلت تمیز میکنی دکلره هم میکنی ک اون موهای ریز سیاهت بور میشن بدنتم سفید میشه 

دیشب با خدا دعوایم شد ... باهم قهر کردیم فکر کردم دیگر مرا دوست ندارد رفتم گوشه ای نشستم چند قطره اشک ریختم وخوابم برد صبح که بیدار شدم مادرم گفت . نمیدانی از دیشب تا صبح چه بارانی می امد...
با پشم شب عروسی ؟اِهِم اِهِم؟  

میتونس ژیلت یا کرم موبر بزنه

واجبی واجب بود؟

بسوزه خیلی خوب شد شب عروسی

نگفتیم با پشم اهم اهم

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!

بروز رسانیم کات کرد😐😐😐

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
بروز رسانیم کات کرد😐😐😐

توام با بروز رسانیت درگیریااا

یه حاجت کوچیک از خدای بزرگ دارم..میشه برا رسمی شدنم صلوات بفرستی☺🌹صلوات فرستادید لایک کنید منم براتون بفرستم.عاقبتتون بخیر💖

ساعت ۹شوهرم اومد دنبالم 

سریع گفت چرا لباست لاکی کردی 

و خدا میدونه چقدررررررررر سرزنشم کرد 

وقتیم رفتیم خونمون(تالار بخاطر کرونا نمیزاشتن بگیریم)

خواهرشوهرام‌میگفتن چرا دستات اینجورشدن لباست چرا اینجوره 

اینا همه به کنار لنزی که‌گذاشته بودم سبز تیره و بود و چشای خودم قهوه ای تیره 

کلا چشام‌مشگی شده بودننن شبیه این ادم فضایی هاااااا 

نیم ساعت از نشستنم‌نگذشته بود مژه مصنوعی هام اویزون شدن به چشام و بزور درشون اوردم💔💔💔💔💔😭😭😭😭😭😭😭😭😭هوف خدایا چه شب گندی بوددد

دخترم جوری بزرگت‌میکنم که هیچوقت نگی کاش پسر بودم😍🥺
2706