2737
2734
عنوان

بیاین خاطره شب عروسیم براتون تعریف کنم ببینین بدشانس تراز منم هست😑

| مشاهده متن کامل بحث + 325167 بازدید | 1258 پست
بی صدا بلند شدم رفتم بازار دنبال لنززززز و لنز خاکستری گیرم نیومد مجبور شدم لنز سبز تیره بخرم  ...

ای وای 🤦‍♀️

خدایا   😍 فقط خودمو، خودت خبر داریم چیکاراااا کردی برام😘پس شکرت .....واقعا شکرت !!😇

ساعت دو رفتم ارایشگاههههههه 

و فقط سه ساعت ارایشگر بیچاره داشت کرم‌پودر به دستام میزد تا گریمشون کنه سیاهیشون ازبین میره 

و خودتون تصور کنین کرم پودر سفید بزنین رو یه پوست خیلی سیاه چه رنگییییی میشههههه چجور میشهههههه

دخترم جوری بزرگت‌میکنم که هیچوقت نگی کاش پسر بودم😍🥺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوبه چهره گوگول تر میشه

ضایعس 

فک کن همیشه چشات قهوه ای بوده یهو تو عروسیت سبز شه😐

امضامو بخونید دیگههههه.... دبیر تاریخ نیستم ولی روزی خواهم شد . در آینده ی نزدیک . 🥰انقدر بچمو دوست دارم که به دنیاش نیارم ..... از ادمای مذهبی نما که راحت دل میشکونن متنفرم ....اگه امضامو خوندی واسه خوشبختیم دعا میکنی ؟...♡... لینک ناشناس :  https://harfeto.timefriend.net/16210034327604
2742

میشه ازتون خواهش کنم برام دعا کنید ب حاجتم برسم♥

دارع قلبم میوفته از سینه، وزنه چشمات بدجوری سنگینه، جوری کع انگاری دوتا پام روی مینِ😜 شاید اصلا خدا بخشید،دیگه مرگ بر گفتنامونو نشنید:)احتیاج دارم به طُ،، به گفتن از حالم به طُ انقد دسته گل آب بدیم، بگن نه تو آدم بشویی نه من آدم بشو..احتیاج دارم بریم، یه ماه شمال باشیم بعد از جنوب درایم:))اصلا احتیاج دارم دیگه بریم نیایم..یه چند ماه از زندگی رسید نخوایم ..                     احتیاج دارم بهم اعتماد کنی بدون امضا، همین،،،،بهت همه گندامو بگم بشنوی و یه دونه چرا نگی                            احتیاج دارم بگی حق نداری بری، وایسا باهم بریم،،بگی مراقب باشم موقع رانندگی:))                                                        تو رو جای خدا نه، تو رو بعد از خدا من، قدِ عشقای عالم میپرستم، میپرستم..دلم قرصه وقتی یه کوه میذاره دست تو دستم(بابا♥)                                                                   تو شخصی ترین حریممی ، افراطی ترین عقیدمی ، انگیزمی ، بیشتر از یه نیممی ، دلیل اینکه الان منطقی امی ، همیشه چپه سینمی ، میتپی♥

تو ک تاحالا موبر امتحان نکردی چرا روز عروسیت تست کردی مثل هنیشه با ژیلتی چیزی ازبین میبردی

یه حاجت کوچیک از خدای بزرگ دارم..میشه برا رسمی شدنم صلوات بفرستی☺🌹صلوات فرستادید لایک کنید منم براتون بفرستم.عاقبتتون بخیر💖
مبارکه بروز رسانیم رل زده 😂

لیی لییی لیی😂

امضامو بخونید دیگههههه.... دبیر تاریخ نیستم ولی روزی خواهم شد . در آینده ی نزدیک . 🥰انقدر بچمو دوست دارم که به دنیاش نیارم ..... از ادمای مذهبی نما که راحت دل میشکونن متنفرم ....اگه امضامو خوندی واسه خوشبختیم دعا میکنی ؟...♡... لینک ناشناس :  https://harfeto.timefriend.net/16210034327604
2738
ساعت دو رفتم ارایشگاههههههه  و فقط سه ساعت ارایشگر بیچاره داشت کرم‌پودر به دستام میزد تا گریمش ...

خخدانکشتت دکلره میکردی درجا سفید میشد بدنت من اونجوری کردم سفید شدم همه تعجب کرده بودن

دیشب با خدا دعوایم شد ... باهم قهر کردیم فکر کردم دیگر مرا دوست ندارد رفتم گوشه ای نشستم چند قطره اشک ریختم وخوابم برد صبح که بیدار شدم مادرم گفت . نمیدانی از دیشب تا صبح چه بارانی می امد...

نمیخواسنم‌ناخون مصنوعی بزارم و اخر دفعه که تموم کارامو کرده بودم

به سرم زد ارایشگر برام لاک بزنه میخواستم ساده باشه ناخونام ولی خر شدم گفتم لاک بزن برام 

و از شانس گندم وقتی لاک زد برام حواسم‌نبود 

ودستام زدم به لباسم و خودتون ببنین رو لباس سفیدددد لاک مشکی مشخص بشه چجور‌میشه 

چندتا تیکه مشکیش تو ذوق میزد‌

دیگه داشتم‌گریه میشدم واقعا

دخترم جوری بزرگت‌میکنم که هیچوقت نگی کاش پسر بودم😍🥺
2706