2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
آنلاین شاپ میخای بزنی  منم میخام بزنم دنبالشم بازار تهران پاساژ پارسیان فقط بلدم  چه جور ...

خودمم موندم گلم فالوور و اینا رو 😭

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک
کرجم میدونی همچسن لباسا شیکی اونجتا میشه پیدا کرد یا نه 

بله مطمئنا پیدا میشه باید چند سری بری بیای بگردیش الان دختر عموم آن شاپ لباس خونگی داره از همون بازار تهران خرید میکنه

اگرخانواده داری یعنی توهمه چیزداری
بله مطمئنا پیدا میشه باید چند سری بری بیای بگردیش الان دختر عموم آن شاپ لباس خونگی داره از همون بازا ...

انلاین شاپش میدی ببینم چند ساله زده چطوره انلاین شاپش فروش داره نداره من پول ندارم میخوام فعلا از معازه ها بگیرم عکس لگیرم جنس اونا بفروشم از اونا درصد بگیزم خواهرم یکم پول داره اما همینجوری نمیده به لباس میگه اگه فروش داشتیم میریم میگرم نه همینجوری اونم کم داره پول میترسه 

انلاین شاپش میدی ببینم چند ساله زده چطوره انلاین شاپش فروش داره نداره من پول ندارم میخوام فعلا از مع ...

چند ماهی هست زده ولی فروشش خوبه سه دفعه هست داره می‌ره خرید.

ولی شما همون فعلا درصدی کار کن بهتره فالورت زیاد شد فروشتم خوب خودت بزن اونوقت اسم پیج شرمنده یه وقت شناسایی میشم گلم.

خودمم اتفاقا دوست دارم بزنم ولی سر مایشو ندارم

اگرخانواده داری یعنی توهمه چیزداری
چند ماهی هست زده ولی فروشش خوبه سه دفعه هست داره می‌ره خرید. ولی شما همون فعلا درصدی کار کن بهتره ف ...

دوستیمو قبول میکنید اونجا بگین مشخصات خودم میگم بهت دیدی اشنا نیستم میگی بهم 😅

2706