2733
2734
عنوان

بیاین خاطره شب عروسیم براتون تعریف کنم ببینین بدشانس تراز منم هست😑

| مشاهده متن کامل بحث + 325288 بازدید | 1258 پست
ساعت ۹شوهرم اومد دنبالم  سریع گفت چرا لباست لاکی کردی  و خدا میدونه چقدررررررررر سرزنشم ...

وای ببخشید ترخدا نمیدونم چرا این کامنتتو خوندم خندم گرفت😂😂🤦🏻‍♀️

اصلا تعریف میکنی قشنگ لحظه به لحظه ردز نامزدی خودمو یادم میاد

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شب عروسی من بارون شدید اومد سیل راه افتاد همه همکارای شوهرم دم در به ردیف وایستاده بودن میخواستم برم ...

مگه میشه؟ مگه چقدر دامنتو گرفته بوده بالا هر چقدرم بگیره بتلا دیگه شورت که معلوم نمیشه😂😂

مال منم خوب نبود اول اینکه به أتلیه دیر رسیدیم چون ارایشگر دیر تموم کرد عکسامون خوب نشد بعد ماشینمون زیر ساختمان نیمه ساخت بود داشتن میساختن آشغال ریختن شوهرمو صدا زدن وسط عکسبرداری که بیا ماشینتو بردار

دیر رسیدیم تالار نتونستیم بریم اتاق عروس داماد عکس بندازیم

وقت کم بود رقصامو دوتاشو یه جا رقصیدم زیر بغل لباسامم پاره شد انگار هواکش بود

بدتر ازهمه آخرش هم بحث بین خانواده ها شد من با گریه رفتم خونمون اونشب فقط گریه کردم 

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏
خدابزرگه گلم غصه نخور مطمئن باش آب خوش ازگلوش پایین نمیره ولی یه سوال چطورپدرومادرت گذاشتن نامزدبمون ...

ما صیغه نبودیم حتی حق حرف زدنم باهم نداشتیم قرارم نبود 7ماه نشون بمونم چون خواستگاریم افتاد قبل محرم صفر ویه بارم سرمهریه دعواشد دقیقا یکی دوروزقبل محرم همه چی okشد قرارشد بعدمحرم صفرعقد کنیم که دقیقا یه روزمونده به اینکه ماه صفرتموم بشه پسرعموم فوت شدیکی دوماهم اسیراون شدیم بعدم ایام فاطمیه بود دیگه اینجوری شد 7ماه منو نامزدمم فقط ماه اخر باهم چتی حرف زدیم اونم به اصرارخواهرش که نزدیک عقدتونه واین حرفا تهشم این شد البته تو اون مدت 7ماه یکی دوبارباهم باخانواده هامون خونه مامان بزرگم رفتیم یه چندبارخونه خودمون اومد با خانوادش روز اخرش هیچ وقت یادم نمیره 7 صبح سرکاربودمن 6پیام دادم تابیدارشدی جوابمو بده 7زنگید وحرفاشو زد وگف حلال کن وتموم امیدوارم نه خودش نه خانوادش خیر نبینن تو زندگی 

آدمک خرنشی گریه کنی کل دنیا سراب است بخند.....    آن خدایی که بزرگش خواندی مثل توتنهاست بخند..... (دوستای مجازیم تروخدا هرکدومتون تونستید برای آرامش دل خستم دعاکنید) 
شمام تعریف کنین😁💔اروم بگیرم من لاقل

تو ک‌خوبی بابا

من تو دوره لیزر بودم قشنگ ی جلسه قبل عروییم زیر بغلمو سوزوند تو فلیم انگار ی ذغال زیر بغلمه

چن روز قبل عروسیم کل بدنمو اپلاسیون کردم و بازوهام بشدت جوشای بدی زد رفتم مزون گفتم استین بزن ب لباسم گفت نمیشه مدلش خراب مبشه

اگ میخای یکی دیگ انتخاب کن

همه رو برده بودن فقط تن خور دوم سوما مونده بود

منم دیگ‌همونو پوشیدم

حالا تو فیلم جوشا پیداست البته عین لکه هیتن ولی همیشه حرصشو میخورم

خدارو چه دیدی؟؟؟؟ شاید شد

منم یکی از بدترین شبهای زندگیم شب عروسیم بود اینهمه سعی کردم همه چی عالی پیش بره گند زده شد به همش از آرایشم و فیلمبردارم و عکاسیم اصلا راضی نبودم تا حالا هم ننشستم کل فیلم عروسیم رو ببینم💔💔ولی بی خیال حال رو بچسب

😂😂من ماشین عروسمون ظبط نداشت خودم روی داشبورد ضرب میزدم😂

اون خوبه فکرکن عروس از پنجره بره بیرون گل پرت کنه🙄🙄

اییی یاد دسته گل چرتم افتادم احمق من طبیعی سفارش داده بودم مصنوعی درست کرده بود وقتی اوردش خونه قهر کردم با اقا رفتم تو اتاق درم محکم بستم تف گلفروش 

بعد عروسیم پرتش کردم بیرون مادرشوهرم یادگاری برش داشته🤣🤣

😭😳😢دوستان اگه دوست داشتید واسه سلامتی پدر و مادرم یه حمد و صلوات بفرستید
مال منم خوب نبود اول اینکه به أتلیه دیر رسیدیم چون ارایشگر دیر تموم کرد عکسامون خوب نشد بعد ماشینمون ...

واااای😬😬😬

دیشب با خدا دعوایم شد ... باهم قهر کردیم فکر کردم دیگر مرا دوست ندارد رفتم گوشه ای نشستم چند قطره اشک ریختم وخوابم برد صبح که بیدار شدم مادرم گفت . نمیدانی از دیشب تا صبح چه بارانی می امد...
عروس باید لاک سفید یا گلبهی یا فرنچ کنه.مشکی چیه🤣😑

من از شب حنابندونم خودم لاک قرمز زده بودم،روز عروسی ارایشگره لامصب نگفت بیا یه لاک برات بزنم گفت همون خوبه  

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
واااای😬😬😬

تازه فیلمبردارمون هم خنگ بود چون من انتخاب نکرده بودم دسته گل مادرشوهر بود کیفیت صفر

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏
تازه فیلمبردارمون هم خنگ بود چون من انتخاب نکرده بودم دسته گل مادرشوهر بود کیفیت صفر

خدانکشتت دختر😂😂

دیشب با خدا دعوایم شد ... باهم قهر کردیم فکر کردم دیگر مرا دوست ندارد رفتم گوشه ای نشستم چند قطره اشک ریختم وخوابم برد صبح که بیدار شدم مادرم گفت . نمیدانی از دیشب تا صبح چه بارانی می امد...

چند درصدم تنبلی مثلا که چی باید هفت پا میشدم از بدشانسی ده پاشدم ...

منم روز کنکور باید 7پا میشدم ده پا شدم از بد شانسی الان خانه دارم وگرنه پزشک بودم😅😅😅

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬
2706