2733
2734
عنوان

مادر های شما مسایل جنسی رو بهتون گفتند؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7032 بازدید | 118 پست
مسخره؟؟؟؟؟چراااااا نه عزیزم  عاق اولاد هم داریم

یادم میاد ازش متنفر میشم.نمیدونم کلا پریود شدن و سینه در اوردن رو زشت میدونست انگار نه انگار خودش دختر بوده

خدا لعنت کنه هیچوقت نمیبخشمش

خدایا خودت جای حق نشستی

یه قاشق فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون🌶️هروقت هوس کردید با کسی دردودل کنید بریزید تو حلقتون                      
😂😂😂✌️منم

البته تو ۱۳ سالگی ها😂

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه هیچی نگفت

درمورد پری ام.هیچی نگفت

من همه چیزو خودم فهمیدم🤦🏻‍♀️😂

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2742
ینی اشنات نکرد ب این مسئله؟

نه اصلااا

بچه بودم هیچی بلد نبودم.تو دوران راهنمایی از دوستام یکمی درمورد مسائل جنسی شنیده بودم ولی نه کامل.شب عروسیم فک میکردم شوهرم اذییتم کرده فک کردم بهم تجاوز کرده😔نمیدونستم طبیعیه😔😔ازون شب چیزی به نام میل جنسی در من وجود نداره😔چون خیلی درد کشیدم شب زفافم

یه قاشق فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون🌶️هروقت هوس کردید با کسی دردودل کنید بریزید تو حلقتون                      
مامان منم در همین حد میگفت ولی تو مدرسه بقیه چیزا رو هم فهمیدم الان فکر میکنم میبینم چه مدرسه ای میر ...

نه من خیلی جدی بودم تو مدرسه هیچکس جرات نمیکرد حرف جنسی بزنه ،😂😂🤭پیش من ، رفته رفته خواهر بزرگم کمی گفت بعدش که خودم فهمیدم

به منم هیچی نگفت  یادمه چهار ماه پریود میشدم نگفتم تا دوستام تو مدرسه راجع بهش حرف زدن ترسم ریخت اومدم تو خونه گفتم. موهای زائد هم بلد نبودم و نمیدونید با تیغ و با چه فضاحتی میزدم تا ژیلت در اومد و از ژیلت استفاده کردم. موقع خریدن لباس زیر هم برام نخرید یادمه از سفر زیارتی میخواستن برگردن کل فامیل خونمون بودن عمه ام بهم گفت چرا بدون لباس زیر میچرخی تا عمه ام برام خرید عمه ام هی رفت نشست این ور اونور گفت فلانی می میهاش دراومده و من هی آب میشدم🤣🤣🤣الانم با 28 سال سن در ارتباط با رابطه جنسی چیزی به اون صورت نمیدونم و اگه ازدواج کنم خدا میدونه قراره چقدر برگام بریزه. و بترسم. 

بندگی کن تا که سلطانت کنند /تن رها کن تا همه جانت کنند .خداجونم بهم توفیق بندگی خودت رو بده همین و بس
2740
نه اصلااا بچه بودم هیچی بلد نبودم.تو دوران راهنمایی از دوستام یکمی درمورد مسائل جنسی شنیده بودم ولی ...

الهی بگردم

مامان منم نگف فقط تو مدرسه اشنامون کردن منم کنجکاوانه پرسیدم

خیلی خوبه ک ی مادر ب بچش بگه

ولی الان خودم تا تونستم مطلب درموردش میخونم ک ترسو استرشم کم شه 

با این فکرا خودتو اذیت نکن

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
فردای شب عروسیم فقط گف آب یخ نخور🤣🤣🤣🤣راهنماییش درطول عمرم کلا در همین حد

مامان من همینم نگفت🤣

حالا چرا نباید اب یخ بخوری  ؟

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

ن نگفته بود وقتی تومدرسه بچه هاگفتن خیلی ترسیدم کلافه شدم کابوس میدیدم هیچی نگفته بودحتی پریود شدم  ترسیدم هزارتافکراومدسرم اصلااا نمدونستم و خیلی ناراحتم و کلی چاخان بجها تحویلم دادن و سالها عذاب کشیدم و کنجکاوشدم و به بیراهه کشیده شدم انقدر تعطیل بودم ک ی نفربرام فحش فرستاده بودوحرف زشت من اونموقع نفهمیدم اون چیه و زشته و خیلییی ناراحتم  امادرمورد موی زاعد مامانم کمکم کرد حتی  چن باربرام اصلاح کرد تایادگرفتم ازاونم دلخورم بهتربود تودستم یادم بده ک خودمونبرم و هروقت فکرشومیکنم خجالت میکشم 21سالمه این حرف 7 .8 سال پیشه . پارسال هم ترشحات داشتم  وبعدافهمیدم عادیه و دوره تخمک گذاریه و این حرفا  مامانم بهم گفت اهنگ گوش دادی  واین حرفا خیلیییی ناراحت شدم باعث شدهیچوقت راجب هیچیم بهش نگم تافکرای بدنکنه و واقعا ناراحتم 

من نه به نژادم مینازم و نه به تاریخ چند هزار ساله ام❗️  ❤️من به معشوقی مینازم… که فراتر از تمامی نژادهاست!  ✅ به حسینی مینازم… که فراتر از تمامیِ مرزهاست!  🌍 فرقی نمیکند کجای این کرهٔ خاکی به دنیا آمده ام، مهم این است معشوقی دارم که از هند و چین و ایران تا انگلیس و آلمان و حتی امریکا هم دلداده دارد!  💬 عده ای میگویند: کوروش امامشان است! که کمرنگش کردند، که به مقبره اش رسیدگی نمیکنند، برای همین ناشناس مانده است!  ❎ من فریاد میزنم من عاشقِِ معشوقی هستم که 7 بار قبرش رابا خاک یکسان کردند!🕌  ⚫️ سالها زیارت قبرش را ممنوع کردند! حتا برای زیارتش باید دستت را قطع میکردی! سالها قبرش مخفی بود! ولی اربعینِ هرسال بیشتراز ٢٠ میلیون زائر دارد! 🏴  ❤️ من عاشقِ حُسینَم! پس مهم نیست برایش تخت جمشید بسازند یا حَرم 🕌 بر حق که باشی؛ اربعین 100 ها کیلومتر پا برهنه به عشقت می آیند…. 🔵 ولی افسوس که عده ای تا ابد نخواهند فهمید …  سید الشهدا علیه السلام قلب ها را تسخیر کرده..
مسائل جنسی رو چرا باید قبل ازدواج به بچه توضیخ بدیم؟🤔

حزرفای منوبخون 

من نه به نژادم مینازم و نه به تاریخ چند هزار ساله ام❗️  ❤️من به معشوقی مینازم… که فراتر از تمامی نژادهاست!  ✅ به حسینی مینازم… که فراتر از تمامیِ مرزهاست!  🌍 فرقی نمیکند کجای این کرهٔ خاکی به دنیا آمده ام، مهم این است معشوقی دارم که از هند و چین و ایران تا انگلیس و آلمان و حتی امریکا هم دلداده دارد!  💬 عده ای میگویند: کوروش امامشان است! که کمرنگش کردند، که به مقبره اش رسیدگی نمیکنند، برای همین ناشناس مانده است!  ❎ من فریاد میزنم من عاشقِِ معشوقی هستم که 7 بار قبرش رابا خاک یکسان کردند!🕌  ⚫️ سالها زیارت قبرش را ممنوع کردند! حتا برای زیارتش باید دستت را قطع میکردی! سالها قبرش مخفی بود! ولی اربعینِ هرسال بیشتراز ٢٠ میلیون زائر دارد! 🏴  ❤️ من عاشقِ حُسینَم! پس مهم نیست برایش تخت جمشید بسازند یا حَرم 🕌 بر حق که باشی؛ اربعین 100 ها کیلومتر پا برهنه به عشقت می آیند…. 🔵 ولی افسوس که عده ای تا ابد نخواهند فهمید …  سید الشهدا علیه السلام قلب ها را تسخیر کرده..

اسی تایپک های قبلیتو خوندم ببخشید فکر کنم مادرت بیماره  

شاید ریشه از بچگیش داره وخودش مورد ازار جنسی قرار گرفته وهمه رو به یه چشم میبینه 

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
2706