2737
2739
عنوان

مادر های شما مسایل جنسی رو بهتون گفتند؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7015 بازدید | 118 پست
پسرمن ۱۵ سالشه من خیلی باهاش راحتم یک مدتی میدیم خیلی پرخشگر شده نشستم باهاش صحبت کردم گفتم بعد فهمی ...

دم شما گرم

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ  🤍 ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یسری همکلاسی هام پیشم نشسته بودن و کلی چرت و پرت گفته بودن و اون تایم من ذهنم داغون شده بود واقعا 

با مادرم راحت بودم باهاش حرف زدم اونم یسری مسائلو در حد من برام روشن کرد 

اینجانب جومونگ دوبار توسط جاسوسان (چیزای سایت😒) فروخته شدم و تسو (نی نی یار) کاربریمو به آتش کشید ولیییی من دوباره بازگشتم💜😐🤣
2728
ن اینکه کامل بگه من‌سوال میکروم چون تو مدرسه بهمون گفته بودن 

دست رو دلم نزار که خونه😔

من الان ازدواج کردم ولی مادرم دقیقا همینطور بود.ولی از یه چیزی پشیمونم اونم اینه که وقتی این حرفارو میزد چرا منم بش نگفتم حتما تو همسن من بودی خیلی ادم منحرفی بودی که درباره ی منم اینطور فک میکنی.بش میگفتم لابد تو همش به پسرا فک میکردی که البته صددرصد همینه کافر همه را به کیش خود پندارد

مادرم بچگیمو با این حرفاش تباه کرد من حتی نمیدونستم معنی حرفاش چیه.حتی وقتی تازه سینه هام نوک زده بود همش مسخرم میکرد اخرشم 14 سالگی بزور شوهرم داد

خدایا عاقو فقط واسه پدر مادرا گذاشتی؟

یه قاشق فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون🌶️هروقت هوس کردید با کسی دردودل کنید بریزید تو حلقتون                      
من انقدر از مادرم دورم که بخوایم حرف بزنیم همش دعواست نه مادر من حتی مسایل پریودی رو بهم نگفته بود

مثل مامان من ....علاوه بر این هیچ وقت واسم لباس زیرم نمیگرفت

خیلی دوسش دارم ولی کلا راجع به این مسائل هیچ وقت باهامون صحبت نکرد 

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.

من چند بار اومد بهم بگه خیلی تند بهش گفتم بامن درمورد این چیزا حرف نزن هاا خودم میدونم ولم کن 

خوب خجالت میکشیدم اونم یه مدت سعی میکرد ک بهم بگه ولی دید من گوش نمیدم و فایده نداره بیخیال شد

❤️
2738

کلاس دوم دبستان یکی از بچه ها گویا توی کلاس پریود شده بوده و جلسه گذاشته بودن برا مادرا

اون موقع در مورد پریود اومد حرف زد باهام ک چنین اتفاقی افتاد نترسم،دوم راهنمایی پریود شدم،خیلی ریلکس و آروم رفتار کرد باهام انگار ک اصلا اتفاقی نیفتاده

در مورد مسائل جنسی سربسته اول راهنمایی گفت بهم و گفت چون وارد دوره جدیدی از تحصیل شدی احتمالا بچه های زیادی در این موارد حرف میزنن،برا آرامش خودت بهتره فاصله بگیری از این حرفا 

موی زائد هم برا زیر بغل خودش گفت شیو کن 

اونو دیگه خودم کردم 😅

من چند بار اومد بهم بگه خیلی تند بهش گفتم بامن درمورد این چیزا حرف نزن هاا خودم میدونم ولم کن  ...

اره والا منم خوشم نمیاد ازین چیزا حرف بزنیم حتی باخاهرمم راحت نیستم

بهش عشقو همین امروز رو کن ، دیگه فردا برای عشق دیره

من مامانم بهم اون چیزایی که لازم بود گفت البته تو مدرسه همه چی رو فهمیده بودم از مامانم هعی سوال میکردم  اون طفلی نمیدونست اینا رو از کجا فهمیدم بعضی وقتا خودم توضیح میدادم برای مامانم 

با اینکه مادرم تحصیل کرده و بسیار در جامعه فعال هست حتی در مورد پریود صحبتی نکرد  چه برسد به م ...

منم مامانم دقیقا مثل مامان شماست  بچگی دو سه بار خواست بهم توضیح بده ولی راحت نیستم باهاش  دیگه نوجوون ک شدم کاملا ازش دور شدم همه چیو از مجازی یاد گرفتم یعنی خیلی احساس رسمی باهاش دارم و میبینم بچه عا با ماماناشون شوخی میکنن و پایشون عادی نیس

عجب بابا عجب
2706