2737
2734
عنوان

مادر های شما مسایل جنسی رو بهتون گفتند؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7015 بازدید | 118 پست

خیلی خوب و قشنگ توضیح داد برام،مامان بزرگم دواش کرد گف بش نگو چشمو گوششو وانکن

مامانمم گف من خودم دوس دارم بهش بگم ک تو مدرسه نفهمه و ب چشم صرفا لذت بهش نگا نکنه

من ی دختر شاد و پرانرژیم 😻  💞💋 و بهترین دخمل مامان بابا 🥰⁦👨‍👩‍👧⁩ و مهربون ترین خواهری🦄🌸 و خاله ی دوتا گل پسر ماه🤩💋⁦👩‍👦‍👦⁩خیلی باارادم و ورزشکار🤸‍♀🤾‍♀🧘‍♀, هرروزه در حال رقص و ایروبیک و رژیم🤸‍♀💃کاهش وزن نه کیلو در چهل و پنج روز😘💪،تو آشپزی و کیک و دسر حرفی برای گفتن دارم 😎🍧🍰و خدارو شکر عالیه😍، دانشجوام و خانوم وکیل آینده👩‍⚖،کارای هنری انجام میدم و درآمد زایی دارم  💖😻هیچ چیز نمیتونه مانع رسیدن من ب هدفم بشه 🤘💖 🌹💝💕💌

نه چیزی توضیح نداد با اینکه فاصله سنی مون هم زیاد نیست تو مدرسه توضیح دادن 

خیلی دوست داشتم مادرم باهام راحت باشه ولی دوری میکرد 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا باز تو خوبی عقلت میرسیده موهاتو بزنی 

من که کم عقل بودم اصلا تا موقع عقدم نزدم . مادرمم هیچی بهم یاد نداد موقع عروسی هیچی بلد نبودم و بخاطر همینم واژینیسم داشتم و تا چند سال بعد باکره بودم 

دم روز مادر کم کاریای مامانمو چرا یادم انداختی😞 

این فقط یه گوشش بود در واقع هیچکاری برام‌نکرده . باز منم که الان تحویلش می گیرم

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

من به همه سوالام جواب میده مامانم. ینی هیچ چیزیو برام گنگ نزاشته 

میگ از خودم یاد بگیری بهتره  تا از غریبه

شما هم دیگ بزرگی خودت ماشالا و این دوران تموم شده برات

💋🙏❤️هر کی امضامو میبینه برای سلامتی و آرامش منو عشقم یه صلوات بفرسته🍉 🙏                           ..برای شادی روح شایان هم یه صلوات بفرستين..
2728

نه هیچوقت. مادر من بعد سه تا بچه هنوز ازوناس که میگه مرد از کنار آدم رد بشه آدم باردار میشه. بنده خدا سه تا بچه هاشو ناخواسته باردار شد. خیلی چیزهارو هنوزم نمیدونه. من خودم 8 سالگی پریود شدم تا عقد خیلی چیزارو نمیدونستم

تو مدرسه جلسه مشاوره میذاشتن واسه مادرا و ی سری چیزا رو هم مشاور میگفت مامانم راجب مسائل جنسی چیزی نمیگفت چون اون تایم نوجونی من اینترنت و فضای مجازی و ف.یلتر شکن اینقدر مطرح نبود راجب پریود و ی سری مسائل بهداشتی ولی توضیح داد بهم 

نه به اقایی  نه به شوشویی   نه به کراش و رل 
مسائل جنسی رو چرا باید قبل ازدواج به بچه توضیخ بدیم؟🤔

چون بچه ممکنه گیر آدم گرگ صفت خیابونی بیفته

باید بدونه که قصد و نیتش چیه تا بتونه از خودش دفاع کنه

سرده  سر پره سردرده....ببین نبودنت با من چه کرده...
2740

حالا جدیدا از این ور بوم افتادن ی خانومی دختر ۱۰ سالشو اورده بود واسه اپیلاسیون جیغ میکشید تو اتاق از درد 🥴🥴 میگفت نه باید تمیز باشه ما خونواده ها نمیذاشتن عقده ای شدیم .دیگه زیادی حساس شدنم خوب نیس این که دخترامونو دائم درگیر موی زائدو ارایش و تیپ و قیافشون کنیم که اگه فک کنن ی نخ مو رو پوستشون باشه یعنی کثیفن 

نه به اقایی  نه به شوشویی   نه به کراش و رل 

به خوده بچه هم برمیگرده ماهم خیلی ساده بودیم بچه های الان ماشالا همشون فعمیده ان دختر عمم شیش سالشه گیر داده بود باید برام سوتین بخرین ماهم رفتیم یه نیم تنه براش خریدیم اروم شد😑😑😑😑هعییییی ماهم بچه بودیما

والا باز تو خوبی عقلت میرسیده موهاتو بزنی  من که کم عقل بودم اصلا تا موقع عقدم نزدم . مادرمم ه ...

مهر فرزندی بادمهر مادری قابل قیاس نیست

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم . 🌾🌾🌾مشکل مردم ما نفهمیدن نیست ترس از فهمیدنه . شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 

من خودم یک مادر دختر ۱۲ ساله هستم واسه ی دخترم کامل تمامی مسائل نظافت و جنسی و در حد سنش توضیح دادم و تا به امروز هر شب قبل از خواب همیشه باهم در حد نیم ساعت هم شده صحبت میکنیم و اموزشهارو به روز تر واسش توضیح میدم و کاملا روی همه چی مسلطه و خودم دخترمو اصلاح میکنم و همیشه هم منظم و تمیزه ....و گاها هم فیلمهای اموزشی واسم دانلود میکنم ببینه  و یا گاهی حوادث و اتفاقاتی که در جامعه عبرت آموز واسش میخونم و باهم در موردش صحبت میکنیم ....و خودمم  در مورد مسایل جنسی از دوستام تا حدودی و پریودی و نظافت مادر بزرگم که با ما زندگی میکرد توضیح داد واسم و منم واسه خواهرام میگفتم و یادشون دادم ...مادرهای دوره ی ما زیاد در قید اینچیزا نبودن البته جامعه قبل پر خطر نبود الان شرایط و جامعه ایجاد میکنه بچه ها هوشیار باشن 

ببینید دوستان مادرای قدیمی تر بنظرم نمیگن بعضیاشون چون مادراشون اینطوری رفتار کردن و تو ناخودگاهشون اینجوریه که نگن و یه مسئله بد میدونن

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       

مامانن منم هیچی یعنی هیچی رو برام توضیح نداد بعضی وقتا بهش که فکر میکنم دلم برا خودم میسوزه 

من موقع پریود درد خییییلی زیادی داشتم  حتی یه نبات جوش ،یه مسکن ساده هیچ بهم نمیداد فقط نگا میکرد که به خودم میپیچم اونوقت دوستم که همسایمون بود رو میدیدم که برا درد پرید دکتر میره  من تعجب می کردم 

بدیش این بود که من خواهری هم نداشتم که باهاش صحبت کنم وراهنمایم کنه

در مورد مسائل ازدواج هم که هیچی توضیح  نداد برام  تنها چیزی که ازم میخاست و اصرارداشت دستمال شب زفاف بود که اصرار داشت براش ببرم 

حالا من خونواده شوهرم اصلا همچین چیزی از عروسهاشون نمیخان  سر همین دستمال کلی اعصاب منو خورد کرد 😑😑😑

الان خودم دختر ۱۴ ساله دارم خیلی از مسائل رو کمکم بهش یاد دادم و راحت هستم باهاش 

تنها چیزی که مونده بود در مورد مسائل جنسی بود که پارسال تو کتاب  علومشون در مورد تولید مثل بود که معلمشون اونم براشون تو کلاس  توضیح داد  

آرامش سهم دلها یست که نگاهشان بسوی خداست،به خدا که متصل باشی نه زود رنجیده میشوی ونه دوست داری کسی را برنجانی💚💚💚