2726

دوباره گذاشتم برای کسایی که نخوندند.

از همون اول حتی موهای زاید در اون قسمت رو نگفت و من موقعی که اونجام مو دراورد فکر کردم چیز بدیه. و من یواشکی موهام رو میزدم وقتی میفهمید با کنایه میگفت مو های بدنت رو کندی!!نمیدونم چرا اینقدر حساسیت زیادی داره.

برادرم شب ها نمیاد بامون تلویزیون ببینه تو اتاق سرش تو گوشیه یا تو کتاب مادرم میگه داری فیلم های بد میبینی .بابام میگه چرا این حرف ها رو میزنی که حساسش کنی و خودت با این حرف ها حواسش رو سمت این چیزا میب ی .

خب مادر خوب بشین صمیمی و با محبت با بچه هات در مورد رابطه جنسی و این مسایل صحبت کن به خدا اگر پدر و مادر ها در این رابطه با بچشون دوست باشند و بشینند براشون توضیح بدند والا بچه سمت این چیزا نمیره .

نمیدونم چرا فکر میکنه من همش  فکر و ذکرم پسر هاست و به اونا فکر میکنم من هیچوقت به رابطه داشتن با پسرا فکر نکردم.

خواهشا دو تا تاپیک قبلم رو بخونید چون خیلی دقیق توضیح دادم رفتارش رو.

مادر های شما چجور بودند؟ من الان بیست و پنج سالمه 

در سال 1400 من آرایشگر شدم آرایشگری میکنم. رانندگی یاد گرفتم . مدرک لیسانسمو گرفتم. شاییید سرکار رفتم. کلاس حفظ قرآن هم رفتم .

ن اینکه کامل بگه من‌سوال میکروم چون تو مدرسه بهمون گفته بودن 

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

يجورايي اره بهم گفت

يعني من قبل اينكه واضح بدونم قضيه چيه

قبلش بصورت كمرنگ ميدونستم 

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728

من انقدر از مادرم دورم که بخوایم حرف بزنیم همش دعواست

نه مادر من حتی مسایل پریودی رو بهم نگفته بود

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  

مادرم راجبع به مسائل جنسی هیچ وقت نه باهام حرف میزنه نه سوال 

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….

واقعا خیلی بده که بچه یاد نمیدن من اگر تو مدرسه بهم نمیگفتن پریود چیه به مامانم نمیگفتم چون فکر میکردم کار بدیه😑

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ  🤍 ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ

مادر من در مورد پريود و برداشتن موهاى زائد راهنماييم كرد ولى درمورد مسائل جنسى ديگه اونقدر بزرگ شده بودم كه خودم بدونم چى به چيه 😅

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
2706