2737
2734
عنوان

مادر های شما مسایل جنسی رو بهتون گفتند؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7015 بازدید | 118 پست
یادم میاد ازش متنفر میشم.نمیدونم کلا پریود شدن و سینه در اوردن رو زشت میدونست انگار نه انگار خودش دخ ...

عزیزم یه تاپیک بزرگی بود درمورد دختران آسیب دیده از مادران

اگه تونستی پیداش کن

که اگه گاهی نیاز داشتی باهاشون درد و دل کنی

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامان من خیلی سخت گیر بود فقط پریود رو توضیح داده بود و میگفت موی زائد رو بزنم چون بهداشته

ولی مسایل جنسی وقتی نامزد دار شدم واسم توضیح داد که خودمم دیگه فهمیده بودم از خالم و دختر خاله هام

ولی دخترم ده سالشه چند روز پیش عکس رحم و تخمدان رو کشیدم براش مراحل پریودی رو توضیح دادم بصورت علمی 

حزرفای منوبخون  

عزیزم در مورد فیزیولوژیک بدن و پریود پچو این مسائل که حتما باید صحبت بشه و کامل ترس بچه رو ریخت و دوس شد ولی دلیلی نداره تا قبل ازدواج بهش بگیم زن وشوهر باهم س ک س میکنن

البته درمورد این مسائل هم بایستی بعد ازدواج راهنمایی لازمه رو کرد

2731

مادرم خیلی باهامون دوست بود راهنماییمون میکرد درمورد هر چیزی که باید بدونیم بهمون میگفت که آگاهی داشته باشیم خدامادر همه رو براشون حفظ کنه الان که از نعمت داشتنش محرومیم خدا میدونه چقدر برامون سخته 

عزیزم در مورد فیزیولوژیک بدن و پریود پچو این مسائل که حتما باید صحبت بشه و کامل ترس بچه رو ریخت و دو ...

من توخونه ی مذهبی بزرگ شدم و دست مادرمذهبی و پریود رونگفت چون شنیده بود ازدکتر ک بچه بدونه زود پریودمیشه اما درمورد رابطه جنسی من واقعا عذاب کشیدم ی چیزایی فهمیدم ازبچها ک راست نبودن دنیاروسرم خراب شد مدام خوابای بدمیدیدم مدام حرفای بچهاتوذهنم بود خیلی عذاب کشیدم کاش مادرم شسته رفته برام میگفت واثلا انقدری راحت بودم ک بتونم بگم بچهاچیاگفتن ومیگفت ک اشتباهه هنوزم میترسم هنوزم نمیدونم و بخاطرکنکجکاویم خیلی اسیب دیدم من دختر غیرتی هستم وقتی ب گذشتم فکرمیکنم عصبی میشم فحش شنیدم و حالیم نبود من که نمیبخشم ب غیرتم برمیخوره بهترین سالای عمرم ک قراربوددرس بخونم تباه شد ومادرم فک میکنه بلوغ سن بدیه ک بچها توش دچارمشکل میشن هیچوقت روم نشده بگم  بلوغ نیست اسمش  نداشتن اطلاعات درسته وواقعا دزک این برا قدیمیاسخته هیچوقت نمیزارم دخترام مثل من شن 

من نه به نژادم مینازم و نه به تاریخ چند هزار ساله ام❗️  ❤️من به معشوقی مینازم… که فراتر از تمامی نژادهاست!  ✅ به حسینی مینازم… که فراتر از تمامیِ مرزهاست!  🌍 فرقی نمیکند کجای این کرهٔ خاکی به دنیا آمده ام، مهم این است معشوقی دارم که از هند و چین و ایران تا انگلیس و آلمان و حتی امریکا هم دلداده دارد!  💬 عده ای میگویند: کوروش امامشان است! که کمرنگش کردند، که به مقبره اش رسیدگی نمیکنند، برای همین ناشناس مانده است!  ❎ من فریاد میزنم من عاشقِِ معشوقی هستم که 7 بار قبرش رابا خاک یکسان کردند!🕌  ⚫️ سالها زیارت قبرش را ممنوع کردند! حتا برای زیارتش باید دستت را قطع میکردی! سالها قبرش مخفی بود! ولی اربعینِ هرسال بیشتراز ٢٠ میلیون زائر دارد! 🏴  ❤️ من عاشقِ حُسینَم! پس مهم نیست برایش تخت جمشید بسازند یا حَرم 🕌 بر حق که باشی؛ اربعین 100 ها کیلومتر پا برهنه به عشقت می آیند…. 🔵 ولی افسوس که عده ای تا ابد نخواهند فهمید …  سید الشهدا علیه السلام قلب ها را تسخیر کرده..
مامانتون کار درست رو کردن از نظرمن

اون موقع گوشی و اینترنت نبود که بچه ها همه چی رو‌ بدونن و سر دربیارن کار مامانم درست بود

ولی الان فرق می‌کنه بچه رو آگاه نکنی دوستاش آگاهش میکنن و حس کنجکاوی میاد سراغش خیلی سربسته باید یه سنی رسیدن بهشون گفته بشه چه دختر چه پسر

2740
من توخونه ی مذهبی بزرگ شدم و دست مادرمذهبی و پریود رونگفت چون شنیده بود ازدکتر ک بچه بدونه زود پریود ...

من هنوز ازازدواج فراری ام و میترسم چون نمدونم چیزایی ک میدونم نصفه نیمه تاچه حدی درسته  زمان ما تومدرسه هیچی یادنمیدادن حتی پریود ومن نمدونستم وهنوزززم نمیدونم  بچه ای نبودم ک روم بازشه همیشه حدمو دونستم وحقم بوده ک بدونم و چشمم ب دهن این واون نباشه 

من نه به نژادم مینازم و نه به تاریخ چند هزار ساله ام❗️  ❤️من به معشوقی مینازم… که فراتر از تمامی نژادهاست!  ✅ به حسینی مینازم… که فراتر از تمامیِ مرزهاست!  🌍 فرقی نمیکند کجای این کرهٔ خاکی به دنیا آمده ام، مهم این است معشوقی دارم که از هند و چین و ایران تا انگلیس و آلمان و حتی امریکا هم دلداده دارد!  💬 عده ای میگویند: کوروش امامشان است! که کمرنگش کردند، که به مقبره اش رسیدگی نمیکنند، برای همین ناشناس مانده است!  ❎ من فریاد میزنم من عاشقِِ معشوقی هستم که 7 بار قبرش رابا خاک یکسان کردند!🕌  ⚫️ سالها زیارت قبرش را ممنوع کردند! حتا برای زیارتش باید دستت را قطع میکردی! سالها قبرش مخفی بود! ولی اربعینِ هرسال بیشتراز ٢٠ میلیون زائر دارد! 🏴  ❤️ من عاشقِ حُسینَم! پس مهم نیست برایش تخت جمشید بسازند یا حَرم 🕌 بر حق که باشی؛ اربعین 100 ها کیلومتر پا برهنه به عشقت می آیند…. 🔵 ولی افسوس که عده ای تا ابد نخواهند فهمید …  سید الشهدا علیه السلام قلب ها را تسخیر کرده..
مثل مامان من ....علاوه بر این هیچ وقت واسم لباس زیرم نمیگرفت خیلی دوسش دارم ولی کلا راجع به این مسا ...

لباس زیر برام اولین بار ک گرفت گفت ببین این ب دردت میخوره یا نه.  اصن نه توضیحی نه هیچی .  میدونم دوستم داره ها . همیشه ب اونایی ک با مادرشون راحتن حسودیم میشه میگم چرا من نمیتونم یبار با مادرم حتی درد و دل کنم 

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
به منم هیچی نگفت  یادمه چهار ماه پریود میشدم نگفتم تا دوستام تو مدرسه راجع بهش حرف زدن ترسم ریخ ...

دقیقا عین من 

میشه واسه شفای بیماریم یه صلوات بفرستین-ممنون،اسمم فادیا هستش
مامان من همینم نگفت🤣 حالا چرا نباید اب یخ بخوری  ؟

بخاطر اینکه رحم سردی نکنه نمیدونم دقیقا. قدیمیا میگفتن اب سرد و ترشی و ... نخورید تاچندروز . کاچی درست میکنن براعروس

بهش عشقو همین امروز رو کن ، دیگه فردا برای عشق دیره
2706