2752
2734
عنوان

اسم ویهان قشنگتره یا مهراد؟

176 بازدید | 8 پست

اگر پیشنهاد بهتری هم دارید لطفا بگید.فقط خیلی عجیب غریب نباشن.هنوز نتونستم هیچ اسمی برا نی نی انتخاب کنم.

ممنون.

تعداد رای : 13
نظرسنجی
ویهان
4
30%
مهراد
9
69%

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ویهان عجیبه دیگه

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
بهراد  اراد کیان بردیا مهیار من اینارو می پسندم

مادرمم میگه آراد قشنگه. نمیدونم شاید چون سر بچه اولمم یکی از کزینه ها بود حس میکنم قدیمی شده. البته اسم قدیم و جدید نمیشه گفت چون مال دهه شصت که نیستن تقریبا همه جدیدن😄

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزم بارداری اول با دومتون علایمش فرق میکرد؟

یه فرقایی که هست چون بدن آدم تغییر میکنه شرایطش. هردو بدون ذره ای ویار بودم. نه مشکل معده نه یبوست نه تهوع هیچی نداشتمو ندارم. فقط سراولی کمردردم زیادتر بود. الان سنگین ترم. شکم دوم بزرگتر میشه.قبلا سبک تربودم راحتتربود. وچیزای سردوشیرین دوس دارم البته بخاطر گرمی هواس اما سراولی اینقد عطش نداشتم.درکل مث همن بااختلاف جزیی. ولی بارداری دوم شیرین تره چون بیخیال تری و برای همین زمان زودتر میکذره

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مهراد

در فلسطین خاک بگشاید دهان ای کاش/قوم غاصب را ببلعد ناگهان ای کاش/کاش طوفانی وزد از جانب دریا/جسمشان در ماسه ها گردد نهان ای کاش/کودکان را مثل آهو می درند از هم/تیر غیب آید به جان روبهان ای کاش/عده ای گویند حق با قوم صهیون است!/لال گردند ای خدا این ابلهان ای کاش/پادشاهان عرب در خواب نوشین اند/برنخیزند از تشک ها این شهان ای کاش/دیدگان مسجد الاقصی شود روشن/ناگهان منجی رسد با همرهان ای کاش/کاش امشب کاش امشب با نتانیاهو/هر چه کودک کش بمیرد در جهان ای کاش! 🇵🇸🖤                    افشین علا