2733
2734
عنوان

چرا شوهرمن اینجوریه +۱۸

| مشاهده متن کامل بحث + 3772 بازدید | 133 پست

دوستان میشه همه تاپیکان رو گزارش بزنین؟؟🥺دعاتون میکنم هر کی گزارش داد لایک کنه 

دنبال نیمهء گمشدتون نگردین...بعضیا مثل ما لنگه به لنگه آفریده شدن  یعنی همون؛بعضیا مثله ما لنگه ندارن😎 خانم دکترتونم😉آقایون درخواست ندین🙌🏻از این ب  بعد عشق خودمُ zabonderaz1380 تگ میکنم😍😍دوستان کاربریم دست ی نفر دیگه بود یعنی اون من نبود نه،من اون نبودم،اَاااااه اون کسی ک ک کاربری دستش بود من نبودم پووووووف😆 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا چرا از کاه کوه میسازین‌.اتفاقیه که برای همه مردا میفته.شوهر من با اینکه خیلی هم فعاله ولی بعضی ...

تا تهش بخون میگه سمتم نمیاد و...

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2742
اگر بیدار بود و خود ارضایی میکرد ینی انقد عقل نداشته مزارع بریزه تو لباسش😐😐😐😐😐

خو دیگه چیزی پیشش نبود با شورتش پاک کرده

وخدایـــــــــی کــ بشـــــدت کافـــیست...♥️

بله طبیعیه ولی نه برا مردی که متاهله.مردی که متاهله اگه با خانومش رابطه داشته باشه که اینجوری نمیشه.این روش طبیعته برا رفع نیاز مردا وقتی که نمیتونن رابطه داشته باشن.به نظر من که کاملا حق با شماس

2740

خدااااااااایااااااااا 

یکی یه دیوار بتنی بهم بده لطفا 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

همسر من میل جنسیش معمولیه شبی ک رابطه داشتم ماه رومضون بود رفت حموم نمازشو خوند بلند شدیم سحری خوردیم خوابیدم تو خواب ۳ بار اونجور شد سه باریخت هرسه بارم رفت حموم غسل کرد روزش باطل نشه 

منم اصلا ناراحت تشدم چون دست خودش نبود کار شیطانی هست عزیزدلم

خودتو درمان کن شوهرت حق داره بذاره بره

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

بگردم  برا شوهرت گیر چع ادمی افتاده......😑🥺

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

وایی وایی چته

اولا منم نمیدونستم: ولی همه میگن اینکه تو خواب بشن یه امر طبیعیه

اشتباه از خودت بوده گیر دادی بهش

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2706