2733
2734
عنوان

چرا شوهرمن اینجوریه +۱۸

| مشاهده متن کامل بحث + 3784 بازدید | 133 پست
اخه بیدار بود من رفتم بعد یه ربع درومد بیرون میگم خوب وقتی دلت میخواد جرا ب من نمیگی چرا اینقد سک.س ...

احتمالن داشته خواب جنسی میدیده ارضا شده توی خواب بعد هول کرده با وحشت بیدار شده..ازعکس العمل شما میترسیده و هنگ بوده...میدونی نمیخوام فکر کنی درکت نمیکنم....عزیزدلم واقعا این مورد دست خودش نبوده...درباره سک.س نکردن حق باشماست و نباید اینهمه فاصله بده

چه توان کرد؟ که سعی من و دل باطل بود
واقعا چرا از کاه کوه میسازین‌.اتفاقیه که برای همه مردا میفته.شوهر من با اینکه خیلی هم فعاله ولی بعضی ...

شما خودتو جای اسی بزار آدم یه حس حسودی بهش دس میده ومیگه چرا با من نداره وتو خواب میشه. خصوصا شوهر آدم اگه طرف آدم نیاد آدم آتیش میگیره ببینه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله طبیعیه ولی نه برا مردی که متاهله.مردی که متاهله اگه با خانومش رابطه داشته باشه که اینجوری نمیشه. ...

کامنتارو بخونی متوجه میشی برای متاهلا هم پیش میاد!!!

چون منیشون خالی میشه همیشه وقتی ظرفیتش پر بشه تو خواب یهو سر میزنع بیرون 

✓زن✓در زبان کردی ب بهترین نحو ممکن معنی شده است...ن خانم است،ن زنیکه،ن ضعیفه....اورا آفرت می‌نامند ب معنای آفریننده🔥😍گروه آبی:وزن شروع ۷۸🥺وزن هدف ۶۸😎⁦❤️ب امید روزی ک لباسام دوباره تنم بشه😃🌼
2731
اره دوسالشه

ترخدا1فکردی برای زندگیت بکن ببرش روانپزشک عالیه

خدایا...انقدر کار به کار هم نداشته باشیم و باسوالاتمون ازار ندیم عاشقم عاشقم                                                         خدایا مراقبمون باش معجزتو دیدم                             خدایا عزیزامو برام نگهدار                                          

عزیزم بعضی مردها از مجردی به خود ارضایی عادت میکنن من سالهاست ازدواج کردم و میدونم این اتفاق برای مرد متاهل نمی افته از نظر من شوهرت از خود ارضایی لذت بیشتری میبره 

این مسئله خیلی طبیعیه و واقعا تعجب میکنم اینجوری جنجال به پا کردی😑

خب با اسی س کس نداره بعد تو خواب میشه آدم حسود میشه شما خودت ناراحت نمیشی شوهرت طرفت نیاد بعد تو خواب ا ر ض ا بشه؟ 

ببخشیدکه وارد میشم تواین تاپیک

من کاربر مردهستم

باتوجه به گفته های شما احتمال اینکه همسرتون خودارضایی میکنه خیلی زیاده

ویجورایی مطمئنم‌که اینکارو میکنه

اشتباه محض شما خانما اینه که زود تواین‌مواردعصبانی میشین ویامثلل به خودتون میگین‌چی‌کم‌گذاشتم‌که رفته سمت خودارضایی

خانوم نه شما‌مقصری نه شوهربیچارت

چاره‌کارم دادوبیداد ودعوا نیست

شمااگه باهاش دوست باشی وهیچوقت عصبانی نشی حتما بهتون میگه چون احتمالا این مشکل ازدوران مجردی همراش مونده

خوشا آنان که اله یارشان بی...به حمدو قل هواله کارشان بی...خوشاآنان که دائم در نمازند...بهشت جاودان بازارشان بی

ببین دوست ندارم بهت ولی من دوران تو رو پشت سر گذاشتم. الان خوب شده. رابطمون.

دیگه ناز کردنی در کار نیست

چون باهش رفیق شدم . شاید خیلی نظرشون منفی باشه .اما من گفتم چرا تنهایی نگاه میکنی بیا باهم ببینیم. منم دوست دارم ببینم. گفتم خوب بزار من واست خود ارضایی کنم. یکی دوبار نشستیم . همینکار کردیم هر چهر چی که گفت قبول کردم. دیگه انگاری از من بیشتر خوشش بیاد ولم  نمیکرد.

تا اینکه کم کم  کنار گذاشته.

در ضمن مسائل خانوادگی خیلی تاثیر گذاره سعی کن  اونجور وقتی رابطه نخای . وفقط بقلش باشی محبت کلامی رفتاری کنی

ببین من خیلی خیلی مغرورم. ولی بخاطر خودم کوتاه اومدم. واین تیر خلاص من بود . واگه اینکار نمجواب نمیداد .شاید زندگیم. بهم میخورد ما من همه کار کردم . تا بلخره این یکی جوا ب داد

خدا کنه مشکلتون حل بشه

عصابم دفتر نقاشی بچه ۳ ساله خطخطیهکاش کی پیداشه مارو از مملکت  ببره .