2733
2734
عنوان

چرا شوهرمن اینجوریه +۱۸

| مشاهده متن کامل بحث + 3784 بازدید | 133 پست

یعنی انقدر تو همه جای شوهراتون نباشید

مامان منم این جوری بود

حالم از هر چی کنکاشه بهم می خوره

تو  گوشی شوهراتون دنبال فیلمید

تو خواب دنبال جنب شدن

خب مردن دیگه معصوم علیه السلام نیستن که

😐😐😐😐😐کاملا طبیعیه 

✓زن✓در زبان کردی ب بهترین نحو ممکن معنی شده است...ن خانم است،ن زنیکه،ن ضعیفه....اورا آفرت می‌نامند ب معنای آفریننده🔥😍گروه آبی:وزن شروع ۷۸🥺وزن هدف ۶۸😎⁦❤️ب امید روزی ک لباسام دوباره تنم بشه😃🌼
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم واقعا دست خودش نبوده..یه سری آقایون بدون اینکه دست خودشون باشن توی خاب اینطوری میشن..

اخه بیدار بود من رفتم بعد یه ربع درومد بیرون میگم خوب وقتی دلت میخواد جرا ب من نمیگی چرا اینقد سک.س نمیکنی ک تو خواب بشی

وخدایـــــــــی کــ بشـــــدت کافـــیست...♥️

خب طبعیه برای خیلی از اقایون تو خواب ناخوداگاه اتفاق میوفته زیادی تند رفتی 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2731

خیلی طولانی بود

بنطرم دکتر باید بره

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

احتلام از انواع انزال است و عبارت است از خارج شدن منی از انسان در هنگام خواب.

در افراد مذکر سلولهای جنسی همواره ساخته می شوند، این کار توسط سلولهای مخصوصی در بیضه صورت می گیرد. اسپرم ها پس از ایجاد در لوله های مخصوصی در بیضه، بالغ و ذخیره می شوند، منتها ظرفیت این مجاری محدود است. به همین دلیل پس از مدتی محدود این لوله ها پر می شوند و باید تخلیه گردند.

چه توان کرد؟ که سعی من و دل باطل بود

من اگه مرد باشم با زنایی مثل شما نمیتونم کنار بیام

دیوونست مگه بخواد خودارضایی کنه تو اتاق تو شلوارش کنه میره دستشویی یا حمام

خیلی طبیعیه که مرد تو خواب ارضا بشه یکم اطلاعاتتو ببر بالا جای گیر دادنانقدر بهش گیر میدی فقط بهش یاد میدی دروغگوی بهتری بشه

متاهل و متعهد❤💍        اون موقع که خدا داشت به اروپایی ها چشمهای آبی و قد بلند و موی بلوند میداد ما ایرانی ها تو صف دماغ و پشم بودیم!!  من دوسال پیش۵۵ کیلو بودم که یهو پریودام نامنظم شد و صورتم پر شد از جوش و موهای زائدم بشدت زیاد شد من طی دوسال ۲۳کیلو وزن اضافه کردم.من یک پلی کیستی هستم.تاالان صدبار رژیم گرقتم که وزن کم کنم اما هربار جا زدم چون متابولیسم بدن من با یک بدن معمولی فرق داره و به سختی وزن کم میکنم اما اینبار قسم خوردم که تا تهش میرم    قد۱۶۴     وزن اولیه۷۸    وزن الان۶۹   من میتونممممم              قبل اینکه به زنا توهین کنی اول یادت بیار که تورو یه زن وارد این دنیا کرده و اگر همون زن که بهش توهین میکنی نبود تو حتی وجود نداشتی چه برسه به اینکه حالا بیای بهش بی احترامی هم بکنی,اگر کمی هم ادم باشی میتونی بفهمی زن هم مثه تو یه انسانه و تو چه بخوای چه نخوای باید بهش احترام بزاری.                           هر وقت یاد گرفتید تو دایره لغاتتون به جای استفاده از کلمه مطلقه برای زنی که طلاق گرفته و بیوه برای زنی که شوهرش مرده از واژه ی مجرد استفاده کنید اونموقع میشه یه امیدی به بالا رفتن سطح شعورتون داشت!

اگر بیدار بود و خود ارضایی میکرد ینی انقد عقل نداشته مزارع بریزه تو لباسش😐😐😐😐😐

✓زن✓در زبان کردی ب بهترین نحو ممکن معنی شده است...ن خانم است،ن زنیکه،ن ضعیفه....اورا آفرت می‌نامند ب معنای آفریننده🔥😍گروه آبی:وزن شروع ۷۸🥺وزن هدف ۶۸😎⁦❤️ب امید روزی ک لباسام دوباره تنم بشه😃🌼

چرا میذارن بچه هاشون ازدواج کنن؟

چرا وقتی درک درستی از زندگی ندارید ازدواج میکنید؟

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌