2737
2734
عنوان

چرا شوهرمن اینجوریه +۱۸

3768 بازدید | 133 پست

بچه ها علت تو خواب ارضا شدن مردا چیه؟؟؟شوهر من دیروز بعداز ظهر تو اتاق خواب بود من یدقه رفتم در اتاقو باز کردم چیزی بردارم دیدم بیداره پرید بالا گفت چی شده گفتم هیچی بیدار شدی؟میخواستم یه چیزی بردارم داشتم  میومدم بیرون گف درو ببند من شک کردم چون خونه ساکت بود درو باز گذاشتم نبستم درومدم بیرون بعد ۱۰ دقیقه یه ربع درومد بیرون رف دسشویی ک بره سرکار بعد اومد بیرون من کارش داشتم هی دنبالش میرفتم داشت حاضر میشد حرف میزدم دیدم حاضر نمیشه گفتم چیه چرا نمیپوشی گفت نمیشه اخه تو برو تا بپوشم گفتم چیشده مشکوکی گفت لباس زیرم کثیف شده انداختم حموم رفتم دیدم خیس شده تو خواب ابش اومده بود من قاطی کردم گریه کردم میگم وقتی زن داری براچی باید چنین اتفاقی بیوفته چرا وقتی دلت میخواد سمت من نمیای ک تو خواب اینجوری بشی خیلی جالبه ک اصلا براش عادی بود من گفتم الان میاد از دلم در میاره دیدم نه زد ب بیشرف بازی ک تو مریضی مشکل داری مگه چیه مگه دست خودمه تو خواب شدم کلللللی فحش و بدو بیرا ک تو مشکل داری مگه چی شده دفه اولشم نبود قبلا هم دیده بودم بهش گفتم تو خود ارضایی میکنی من درو باز کردم تو ترسیدی گفتی چیشده پریدی بالا بیدار بودی میگی درو ببند یه غلطی داشتی میکردی ک اینجوری میگی درو ببند گفت نه من میخواستم پاشم پاهامو پاک کنم تو نبینی ک اینجوری شر کنی ولی پاشو میخواست پاک کنه پامیشد زود میرف دسشویی چرا یه ربع بعد درومد بیرون؟چرا همون لحظه پانشد از جاش باز خوابید؟شما باشید نمیگید این خود ارضاییه؟ولی اخه جون بچه قسم خورد ک تو خواب بوده ولی خوب چرا درنیومد زود از اتاق بیرون گفت درو ببند؟؟بعدشم دعوامون شد چقد بدو بیرا ب من گفت انگار من باید بذارم این تو خواب اینجوری بشه و خیلی عادی باشه برام ناراحتم نشم هیچوقت نمیاد سمت من همیشه من باید بگم منم ک میگم همش ناز میکنه خستم حموم نرفتم و ...بهم گفت هوقم میگیره ازت چقد همش میای بغل من و خودتو میچسبونی ب من ولم کن اه حالم بهم خورد چندشم میشه دیگه ازین کارا برو توام خود ارضایی کن برو دوس پسر پیدا کن سمت من نیا تو خرابی تو لاشی ای فقط بفکر این کارایی همه زندگیت سک.سه حالا بخدا من هفته ای یبار بهش میگما سنمونم کمه نمیدونم چرا عین پیرمرداس والا پیرا هم اینجوری نیستن ما چندوقت پیش من با خانوادش دعوای شدید داشتم هی میگه یاد کارات میوفتم انگار خانوادش خیلی مظلومن من بدم بعد نمیخواد تمومش کنه هی کش میده اصلا چ ربطی ب این موضوع داره برا سک.س هم منت میذاره سرمن اخه وظیفته من حق ندارم ناراحت بشم؟؟؟چرا تو خواب باید اینجوری بشه دلیلش چیه؟؟؟بنظرتون خودش کرده یاتوخواب بوده ....

وخدایـــــــــی کــ بشـــــدت کافـــیست...♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

حالا این همه بد و بیراه بهت گفته بهت توهین کرده اینا واست مهم نیست بعد گیر دادی به این ک چرا توی خواب اینطوری شده؟؟؟

من زنی هستم "آزاد" ! در فطرت من "حیا" نهاده شده ، میدانم کجا باید "شرم" کنم و کجا میشود "رها" بود .. "تو به من نیاموز"  

بنظدم عقده دعوا با خاتوادش رو داره الان روت خالی میکنع

دنبال نیمهء گمشدتون نگردین...بعضیا مثل ما لنگه به لنگه آفریده شدن  یعنی همون؛بعضیا مثله ما لنگه ندارن😎 خانم دکترتونم😉آقایون درخواست ندین🙌🏻از این ب  بعد عشق خودمُ zabonderaz1380 تگ میکنم😍😍دوستان کاربریم دست ی نفر دیگه بود یعنی اون من نبود نه،من اون نبودم،اَاااااه اون کسی ک ک کاربری دستش بود من نبودم پووووووف😆 

بچه داری؟

خدایا...انقدر کار به کار هم نداشته باشیم و باسوالاتمون ازار ندیم عاشقم عاشقم                                                         خدایا مراقبمون باش معجزتو دیدم                             خدایا عزیزامو برام نگهدار                                          
2706