2733
2739
عنوان

بچه های تاپیک بامداد خمار بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 11446 بازدید | 765 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@بادمجون۱     @گل_گلاب4859     ...

اوااا فاطمه جون چرا همچین شده

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵
وای الهه حیف که هرکی گزارش بزنه میپوکونن وگرنه خودم سر صف برات گزارش میزدم عقده های غوذای خرگوشی ...

کلا هر وقت چالش میزارم باید بیان انرژی و‌انگیزه ی منو بگیرن 😶😶😶 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2742
وااای عزیزم مرسی نمیشناسمت😅ولی  یادم بودی و هوامو داشتی😘😘😘

قربانت 😍😍😍😍😍😍

من ی هم گروهیم عزیزم 😘😘

گروه طلایی🌻تثبیت🌻   وزن شروع۶۵⬅️ ۵۹.۲۰۰ رفتم تثبیت💪🏆🎯 قد۱۶۰   
به کجا سر بذاریم ،به کوه و بیابون.تا کی اخه😭🤧🤧🤒🤒🤒من میبینم ترکیده سکته میزنم😭😭😭😭

من که دیگه نه حوصله دارم نه انرژی 😶

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
منم دیروز دخمل خوبی بودم 😊

سلام عشقم آفرین👏🏼👏🏼👏🏼

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....
چیشده؟؟؟

تاپیک اصلی ترکیده بود اومدیم اینجا 

ی عده گزارش زده بودن انگار ۱ دی کسی نباید تاپیک میزده ، تاپیک اصلی ما هم ۳۰ آذر ایجاد شده بود ولی بدخواهان نزاشتن ، که البته نی نی یار خودش درستش میکنه،

همین عزیزدلم.😊

2740
آخه ی تاپیک با این انرژی خوب و بالا با این خانم های گل و همه برای هدف مشخص کنار هم جم شدن دارن چرا ا ...

نمیدونم 

مساله شوخی کردن و این حرفا نبود البته 

کلا هر وقت چالش میزارم باید بیان انرژی و‌انگیزه ی منو بگیرن 😶😶😶 

سلام عشقم ما قوی تر از این حرفایییم 💪

میبینی که همه با چه انرژی هستن و هیچ چیزم نمیتونه اراده این گروه رو کم کنه😊

توعشقی# 😍😍😍

متاسفم واقعا 🤕😔 به همین دلیل یکسال خاموشم 🖤

منم باید برم خاموش بشم 😶

بله 

من میخوام عضو شم عزیزم 

وزنم ۷۱/ ۷۰۰

قدم ۱۶۰ 

وزن هدفم ۵۰ 

💜و خدایی که به شدت کافیست💜 شروع رژیم  ۹۹/۱۰/۰۳ قد ۱۶۰ وزن فعلی ۷۱/۷۰۰  هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۰ هدف سوم ۵۵ هدف آخر ۵۰ گروه زرد💛@فندق_فسقلی 💛💪 دوبار میشم همون مانکن دوسال پیش💪 ♡♡باز میشه این در صبح میشه این شب صبر داشته باش♡♡
آسنات کجاست الهه جان...ما بهش گزارش بدیم یا نه فقط به هم گروهی هامون گزارش بدیم؟؟

نمیدونم 

مگه گزارش دادن داریم ؟ به همگروهی هاتون بدید

2706